В ДФС заявили про виконання завдань Кабінету Міністрів
Опубліковано 07.12.2016 - 14:49
Державна фіскальна служба справилася з головними і найважчими завданнями, які ставив Кабінет міністрів України: доходна частина бюджету не просто виконана, а й зафіксовані додаткові надходження; проведена активна робота по створенню сприятливих умов для ведення бізнесу, збільшення інвестиційної привабливості країни.
Про це під час підсумкової прес-конференції повідомив голова Державної фіскальної служби Роман Насіров.
"Наразі можна з впевненістю констатувати — завдання, які ставились перед ДФС протягом року, виконані успішно. Виконання та перевиконання доходної частини бюджету закладає підґрунтя для поступової стабілізації економіки країни — прогнозоване зростання економіки до 3%", — сказав він.
За його словами, додаткові надходження до бюджету дали змогу, в першу чергу, профінансувати підвищення соціальних стандартів та частково профінансувати програму зі зменшення держборгу перед українськими підприємствами, який було накопичено за попередні роки.
"У державі триває процес децентралізації, важливу роль починають відігравати для відповідних територій місцеві бюджети. І тут наші показники по надходженню платежів до місцевих бюджетів значно зросли — до 131,3 мільярда гривень. Це дасть поштовх для розвитку регіонів", — зазначив голова ДФС.
ДПІ у м. Сєвєродонецьку
- 1410 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 20:50 Погода на вихідні в Україні: вночі до -10, найхолодніше буде в одному регіоні
- 19:00 Першим ВПО призначили субсидію на оренду житла. У Мінсоці готові покращувати інструмент
- 18:00 Скільки заробив та чим володіє начальник Сєвєродонецької МВА: дані декларації за 2024 рік
- 17:23 Генсек Ради Європи прогнозує, що "трибунал для путіна" запрацює у 2025 році
- 16:42 Голову МВА з Луганщини судитимуть за організацію “схеми” на закупівлі колючого дроту
Найпопулярніші новини за тиждень:
- У її квартирі зараз живуть росіяни. А зняти житло у Дніпрі немає за що. Історія сіверськодончанки 03.02.2025 переглядів: 6951
- ЛОВА: окупанти не побачили у Сіверськодонецьку та Рубіжному промислового потенціалу 05.02.2025 переглядів: 5047
- Ще у трьох будинках у Сіверськодонецьку окупанти виявили “безхазяйні квартири” (АДРЕСИ) 31.01.2025 переглядів: 3824
- Мешканка Луганщини отримала довічне ув’язнення за державну зраду та колабораціонізм 03.02.2025 переглядів: 2006
Читайте у наших новинах