Понад 16 млн. грн. спрямовано до зведеного бюджету за рахунок погашення податкового боргу.
Опубліковано 23.12.2016 - 14:36
Серед пріоритетних напрямів роботи державної податкової служби у м. Сєвєродонецьку є вжиття заходів по скороченню податкового боргу.
Завдяки реалізації запланованих заходів, серед яких проведення зустрічей з керівниками підприємств-боржників за участю представників місцевої влади, вдалося у поточному році скоротити податковий борг на 16,5 млн. грн.
В результаті скорочення податкового боргу до державного бюджету надійшло 9,2 млн. грн., а місцевий бюджет отримав 7,3 млн. грн.
ДПІ у м. Сєвєродонецьку
- 1410 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 12:00 Одна з громад Луганщини пропонує соціальну допомогу за вісьмома програмами
- 11:00 На окупованій Луганщині шахрай під виглядом співробітника фсб виманив у людей понад 200 тис. грн
- 10:55 Найяскравіші історії "SD.UA", які ви могли пропустити (листопад)
- 10:00 Для жителів Луганщини системно проводять заняття з підвищення цифрової грамотності
- 09:00 На окупованій Луганщині можуть відключити мобільний інтернет до кінця війни. Окупанти ввели податок на транспорт
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Ще одна директорка департаменту звільнилася з ЛОВА 11.11.2025 переглядів: 921
- В Ірпені поховали загиблого військового з Луганщини Вадима Лихацького 06.11.2025 переглядів: 881
- Спортсменки з Лисичанська – серед переможців чемпіонату світу з акробатичного рок-н-ролу 06.11.2025 переглядів: 644
- “Стоятимемо до перемоги, однак армії необхідні зміни”: сіверськодончанин, підполковник Микола Дубілєв 08.11.2025 переглядів: 626

На окупованій Луганщині шахрай під виглядом співробітника фсб виманив у людей понад 200 тис. грн
На окупованій Луганщині можуть відключити мобільний інтернет до кінця війни. Окупанти ввели податок на транспорт
Ворог штурмував поблизу Греківки та Твердохлібового