ДФС не буде штрафувати платників податків через можливі перебої у роботі «Приватбанку»
Опубліковано 23.12.2016 - 14:40
Як повідомили у прес-службі Державної фіскальної служби України Голова Державної фіскальної служби України Роман Насіров запевнив, що ДФС не буде штрафувати платників податків через можливі проблеми у роботі «Приватбанку».
«На сьогодні у суспільстві викликає занепокоєння ситуація, яка склалася у зв’язку з роботою «Приватбанку» стосовно перерахування податкових зобов'язань до бюджетів, що у свою чергу може вплинути на виконання обов'язків щодо сплати податків.
Проте ДФС зі свого боку хоче заспокоїти платників податків. Адже у відповідності до пункту 129.6 ст. 129 Податкового кодексу України за порушення строку зарахування податків до бюджетів з вини банку несе відповідальність саме цей банк», - заявив очільник відомства.
Зокрема, банк сплачує пеню за кожний день прострочення, включаючи день сплати, та штрафні санкції у розмірах, встановлених Податковим Кодексом, а також, відповідно до законодавства, несе іншу відповідальність за порушення порядку своєчасного та повного внесення податків, зборів, платежів до бюджету або державного цільового фонду.
«Таким чином, ДФС не буде штрафувати платників податків через можливі перебої у роботі банків», - підкреслив Роман Насіров.
Платники податків звільняються від відповідальності за несвоєчасне або перерахування не в повному обсязі податків, зборів та інших платежів до бюджетів та спецфондів, включаючи нараховану пеню або штрафні санкції. У разі нарахування платнику таких штрафів та пені, платник повинен звернутись до контролюючого органу та подати оригінали або копії платіжних доручень.
P. S.: За умови, якщо НАБУ та Генеральна Прокуратура України не виявлять у цьому незаконних дій.
ДПІ у м. Сєвєродонецьку
- 1422 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 В «Укрфінжитлі» формують основу для залучення ринкового фінансування єОселі
- 18:00 Яку грошову допомогу на дітей можуть отримати жителі Лисичанської громади
- 16:30 “Коли ми повернемося у цивілізацію?”: лисичани описали наслідки “капремонтів” від окупантів
- 15:00 На окупованій Луганщині обміління водосховища призвело до проблем з опаленням
- 14:00 Оздоровлення дітей з Гірської громади: стартувала попередня реєстрація
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Стало відомо про загибель ще одного військового з Луганщини 18.01.2026 переглядів: 2090
- Навколо купівлі Сіверськодонецькою МВА «Лісової дачі» виникла суперечка: позиції сторін 14.01.2026 переглядів: 664
- На утримання сіверськодонецьких КП витратили понад 15 млн грн 13.01.2026 переглядів: 579
- Харченко: Закарпаття сприятиме забезпеченню житлом ВПО з Луганщини 15.01.2026 переглядів: 451

Яку грошову допомогу на дітей можуть отримати жителі Лисичанської громади
На окупованій Луганщині обміління водосховища призвело до проблем з опаленням
У громадах Луганщини відкриті вакансії фахівців з супроводу ветеранів