Щодо проведеного всеукраїнського он-лайн опитування
Опубліковано 27.12.2016 - 11:46
За повідомленням прес-служби Державної фіскальної служби України з метою поліпшення якості обслуговування та підвищення рівня довіри громадян до фіскальних органів за ініціативи ДФС дослідницька компанія ГФК Юкрейн за підтримки Німецького товариства з міжнародного співробітництва (GIZ) наприкінці 2016 року провела опитування платників податків щодо якості обслуговування у службі. Про це розповіла заступник директора Департаменту обслуговування платників ДФС Наталія Сердюк.
За її словами, в опитуванні взяли участь 1345 респондентів з усіх регіонів України. Найбільша кількість з них була з Києва (25,4%), Харківської (7,8%) та Дніпропетровської (7%) областей.
«Проаналізувавши всі характеристики, які досліджувалися в опитуванні, ми визначили головні аспекти, що потребують першочергового поліпшення. Так, на думку платників, потрібно підвищити швидкість обслуговування під час відвідування органу ДФС, зрозумілість наданих консультацій, рівень професійної компетенції фахівців, онлайн послуги тощо», – зазначила Наталія Сердюк.
Відзначили респонденти і роботу Центрів з обслуговування платників, зокрема, дві третини з них вважають, що ЦОП мають бути в кожному населеному пункті. При цьому 80% опитаних вважають, що у кожному Центрі мають бути відділення Акредитованого Центру сертифікації ключів.
Серед першочергових змін, які необхідно здійснити в обслуговуванні в органах ДФС, майже 50% платників назвали підвищення професіональності та кількості персоналу, 19% - покращення онлайн послуг (без необхідності відвідування органу ДФС особисто), 6% - спрощення надання послуг електронного цифрового підпису тощо.
«Ми вдячні усім платникам, які беруть участь в опитуванні та допомагають нам змінюватися з урахуванням потреб наших клієнтів. Всі отримані результати будуть враховані під час підготовки плану вдосконалення сервісів ДФС, а також під час навчання і мотивації наших працівників», – підкреслила Наталія Сердюк.
ДПІ у м. Сєвєродонецьку
- 1366 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 13:00 Наступного тижня керівництво ПФУ Луганщини тричі консультуватиме мещканців Луганщини
- 12:00 Одна з громад Луганщини пропонує соціальну допомогу за вісьмома програмами
- 11:00 На окупованій Луганщині шахрай під виглядом співробітника фсб виманив у людей понад 200 тис. грн
- 10:55 Найяскравіші історії "SD.UA", які ви могли пропустити (листопад)
- 10:00 Для жителів Луганщини системно проводять заняття з підвищення цифрової грамотності
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Ще одна директорка департаменту звільнилася з ЛОВА 11.11.2025 переглядів: 924
- В Ірпені поховали загиблого військового з Луганщини Вадима Лихацького 06.11.2025 переглядів: 881
- Спортсменки з Лисичанська – серед переможців чемпіонату світу з акробатичного рок-н-ролу 06.11.2025 переглядів: 645
- “Стоятимемо до перемоги, однак армії необхідні зміни”: сіверськодончанин, підполковник Микола Дубілєв 08.11.2025 переглядів: 627

На окупованій Луганщині шахрай під виглядом співробітника фсб виманив у людей понад 200 тис. грн
На окупованій Луганщині можуть відключити мобільний інтернет до кінця війни. Окупанти ввели податок на транспорт
Ворог штурмував поблизу Греківки та Твердохлібового