Поліцейські завітали до Пенсійного фонду м. Сєвєродонецька (ФОТО)
Заступник начальника Сєвєродонецького відділу поліції підполковник поліції Олександр Кириленко провів зустріч з трудовим колективом Пенсійного фонду міста.
Проведення поліцейських «Віче» є одним із засобів взаємодії громади та правоохоронців, тому окрім особистого прийому громадян, згідно графіку, керівництво поліції приходить до трудових колективів та на сходини громадян.
Чергову зустріч провів заступник начальника поліції, начальник відділу превентивної діяльності Олександр Кириленко з керівництвом та працівниками пенсійного фонду м. Сєвєродонецька. Спочатку Олександр Миколайович доповів про криміногенну обстановку в місті, попередив про необхідність проведення бесід з дітьми, які в період зимових канікул мають дотримуватися правил поведінки вдома, на вулиці та особливо на дорозі. Окремою темою для розмови стала профілактично-роз’яснювальна робота щодо шахрайств, які мають місце на території області та країни в цілому. «Алгоритм дій, конкретні приклади та неодноразове нагадування в ЗМІ про небезпеку неодмінно вбережуть довірливих громадян від вчинення необдуманих дій», - вважає Олександр Кириленко.
Також, Олександр Миколайович наголосив про недопустимість будь-яких проявів домашнього насильства чи насильства за гендерної ознаки, і закликав одразу звертатися до поліції з метою припинення, документування та притягнення винних до відповідальності, передбаченої законом.
- 1386 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Пауерліфтери Луганщини вибороли чотири медалі на чемпіонаті України
- 17:30 Сіверськодонецька громада підтримає сім’ї військових, у яких народилася дитина
- 15:30 Ексінспекторка митного поста «Сєвєродонецьк» отримала підозру у держзраді
- 13:30 Два роки вважався безвісти зниклим: з полону повернувся попаснянин Руслан Бабенко
- 11:00 ЛОВА: На Луганщині зник сигнал супутникового ТБ, яке людям нав'язали окупанти
Найпопулярніші новини за тиждень:
- У Черкасах попрощалися з захисником з Луганщини 04.03.2026 переглядів: 618
- Березень-2026: індексація пенсій, допомога ВПО та оновлений «Національний кешбек» 01.03.2026 переглядів: 549
- Зарплата, рахунки та нерухомість: що задекларував очільник прокуратури Луганщини 05.03.2026 переглядів: 527
- У конкурсі від УІК бере участь нова книга Семена Перцовського: про що вона та як підтримати 28.02.2026 переглядів: 522


Два роки вважався безвісти зниклим: з полону повернувся попаснянин Руслан Бабенко
Окупанти на Луганщині атакували з боку Твердохлібового
Відзначили жінок, які служать у поліції, СБУ та ДСНС Луганщини (ФОТО)