Вчимося разом!
Опубліковано 27.01.2017 - 12:37
26 січня 2017 року за ініціативою Державної податкової інспекції у м. Сєвєродонецьку в приміщенні актової зали Вищого професійно-технічного училища відбувся семінар з платниками податків.
Основним питанням семінару було обговорення новацій податкового законодавства на 2017 рік.
Перед учасниками семінару виступили фахівці податкової інспекції, які розповіли про актуальні питання, що мають місце у відносинах платників податків та фіскальних органів у зв’язку з набранням чинності змін, внесених в Податковий кодекс України. Особливу увагу привернули до себе зміни, що відбулись в земельних відносинах та в оподаткуванні фізичних осіб – підприємців.
Всього прийняло участь у семінарі понад 100 учасників. В процесі зустрічі фахівці податкової інспекції відповідали на запитання підприємців.
Загалом семінар пройшов у діловій обстановці, що дає сподівання на конструктивні взаємовідносини бізнесу та фіскальних органів.
ДПІ у м. Сєвєродонецьку
- 2049 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 13:00 Допомога при переїзді й працевлаштуванні: що змінилось для ВПО з Кремінської громади
- 12:00 Перейменують райони Луганська: ЛОДА оголосила про прийом пропозицій
- 11:00 Сіверськодонецька громада – учасниця відбору до проєкту будівництва соцжитла, – Мінрозвитку
- 10:02 У Лісовій дачі - одне з найбільших поховань: що окупанти розповідають про вилучення тіл на Луганщині
- 09:00 ЛОВА: На окупованій Луганщині медична криза, а у школах проводять «олімпіаду» з військовим ухилом
Найпопулярніші новини за тиждень:
- «Лісова дача»: для чого Сіверськодонецька МВА придбала комплекс на Закарпатті 08.01.2026 переглядів: 950
- Загинув військовий з Луганщини Ігор Орлов: його поховають у Львові 06.01.2026 переглядів: 714
- Окупанти скасовують соціальні виплати на Луганщині, - ЦНС 05.01.2026 переглядів: 471
- Стало відомо про загибель ще одного військового з Луганщини 06.01.2026 переглядів: 418
Читайте у наших новинах

Сіверськодонецька громада – учасниця відбору до проєкту будівництва соцжитла, – Мінрозвитку
У Лісовій дачі - одне з найбільших поховань: що окупанти розповідають про вилучення тіл на Луганщині
ЛОВА: На окупованій Луганщині медична криза, а у школах проводять «олімпіаду» з військовим ухилом