Обмін митною інформацією – дієвий інструмент забезпечення економічної безпеки
Опубліковано 31.01.2017 - 10:30
Як повідомили у прес-службі Державної фіскальної служби України про важливість налагодження ефективного обміну інформацією та запитами про надання адміністративної допомоги в проведенні перевірок та розслідувань між митними органами України та Азербайджану зазначив Голова Державної фіскальної служби України Роман Насіров під час робочого візиту до Азербайджану.
Він нагадав, що у 2016 році українська та азербайджанська сторона завершили всі внутрішньодержавні процедури вступу в силу Протоколу про взаємодію між Державною фіскальною службою України та Державним митним комітетом Азербайджанської Республіки в сфері боротьби з митними правопорушеннями, пов'язаними з переміщенням товарів повітряним транспортом. На сьогодні ДФС чекає отримання офіційного листа МЗС України про набуття чинності Протоколу.
«Ми продовжуємо двосторонню співпрацю в сфері протидії порушенням митного законодавства та боротьби з контрабандою. Це широке поле діяльності. Головними напрямами взаємодії на сьогодні є боротьба зі скоєнням незаконних експортно-імпортних операцій, митним шахрайством, незаконним переміщенням наркотиків, легалізацією тіньових коштів», - повідомив очільник служби.
За його словами, основним інструментом співпраці є обмін інформацією та запитами про надання адміністративної допомоги в проведенні перевірок та розслідувань.
Також у рамках візиту українська делегація на чолі з Романом Насіровим взяла участь у науково-практичній конференції «Економічна безпека: аспекти спрощення торгівлі і забезпечення її безпеки» та відкритті виставки «Азербайджанська митниця на сторожі культурної спадщини» в Музейному Центрі.
Під час конференції обговорювались такі важливі питання як розвиток підприємництва та проблема економічної безпеки, митне регулювання як механізм спрощення та забезпечення безпеки торгівлі, роль митних тарифів у забезпеченні економічної безпеки держави, цифрові кордони і митниця тощо.
«Співпраця країн у митній сфері, зокрема, обмін митною інформацією є дієвим інструментом забезпечення економічної безпеки держав», - підкреслив Роман Насіров.
ДПІ у м. Сєвєродонецьку
- 1576 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 16:00 У Києві відзначили п’яту річницю створення Щастинського району
- 15:00 Військовим передали дрони від Сіверськодонецькводоканалу
- 14:00 12 років за колабораціонізм: засудили ще одного мешканця Луганщини
- 13:00 Медики з Троїцької громади надають допомогу у чотирьох містах України. Як звернутися
- 12:00 Історія медика-переселенця з Лисичанська, який після аварії на ЧАЕС допомагав лікувати людей в радіаційній зоні
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Для чого топпосадовці роблять гучні заяви щодо ВПО та як формується уявлення про допомогу переселенцям 09.12.2025 переглядів: 1501
- На фронті загинув патрульний з Луганщини 09.12.2025 переглядів: 1026
- Колишню освітянку з Лисичанська засудили до 10 років тюрми за колабораціонізм 08.12.2025 переглядів: 943
- Гайдай служить рядовим у ЗСУ, а у корупційній справі є підозрюваним - ЗМІ 12.12.2025 переглядів: 841

Військовим передали дрони від Сіверськодонецькводоканалу
«Пасічника переселити до Сіверськодонецька». Містяни обурені постійними проблемами у місті
«Будинок з вулиці просто красень. У під’їзді все чорне від гару, у квартирах немає навіть дверей», -...