Зміни у Положенні про митні декларації
Опубліковано 03.02.2017 - 12:32
З 01.02.2017 р. набрала чинності постанова Кабміну від 11.01.2017 р. № 27, якою внесено зміни до пунктів 26 та 27 Положення про митні декларації, затвердженого власною постановою України від 21.05.2012 р. № 450.
Зокрема, змінами передбачено, що у разі ввезення товарів (крім переміщуваних стаціонарними засобами транспортування) на митну територію України за періодичною митною декларацією календарним місяцем переміщення товарів через митний кордон України є місяць, у якому товари доставлені до митниці оформлення періодичної митної декларації.
У разі вивезення товарів є місяць, у якому митницею здійснено пропуск товарів за межі митної території України.
Крім того, встановлено вимогу щодо заповнення аркуша коригування у разі необхідності виправлення відомостей в митній декларації, пов'язаних із доплатою або поверненням митних платежів, у тому числі у зв'язку зі скасуванням рішення митного органу, а також пов'язаних з коригуванням вартості товару, що вивозиться за межі митної території України.
ДПІ у м. Сєвєродонецьку
- 1390 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 У ПФУ пояснили, як пенсіонери ВПО можуть змінити банк для отримання виплат
- 18:00 У Сєвєродонецькій МВА відзвітували про бюджетні закупівлі для гуртків у Дніпрі
- 17:05 Весняне літо покидає Україну: з вихідних переважатиме прохолодна погода з дощами
- 17:00 Назвали середній розмір пенсії жителів Луганщини
- 16:11 У МЗС назвали три принципові позиції України щодо мирного плану
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Одна з заступниць керівника Сєвєродонецької МВА отримала понад 1,2 млн зарплати 21.04.2025 переглядів: 4980
- Луганські ВПО можуть заселитися у модульні містечка у Львові – куди звертатися 18.04.2025 переглядів: 3066
- ВПО можуть отримати гроші на оренду житла від УВКБ ООН – куди звертатися 20.04.2025 переглядів: 2223
- Луганським ВПО пропонують житло у Дніпрі та на Прикарпатті – куди звертатися 22.04.2025 переглядів: 2073