До уваги платників, які планують змінити систему оподаткування
Опубліковано 13.03.2017 - 12:11
Суб'єкт господарювання, який є платником інших податків і зборів відповідно до норм Податкового кодексу, може прийняти рішення про перехід на спрощену систему оподаткування шляхом подання заяви до контролюючого органу не пізніше ніж за 15 календарних днів до початку наступного календарного кварталу. Такий суб'єкт господарювання може здійснити перехід на спрощену систему оподаткування один раз протягом календарного року.
Перехід на спрощену систему оподаткування може бути здійснений за умови, якщо протягом календарного року, що передує періоду переходу на спрощену систему оподаткування, суб'єктом господарюваннядотримано вимоги, встановлені в п. 291.4 ст. 291 Податкового кодексу.
До поданої заяви додається розрахунок доходу за попередній календарний рік, який визначається з дотриманням вимог, встановлених розділом ХІV Податкового кодексу (пп. 298.1.4 п. 298.1 ст. 298 Кодексу).
16 березня, четвер — останній день подання заяви щодо переходу на спрощену систему оподаткування з ІІ кварталу та розрахунку доходу за попередній календарний рік
21 березня, вівторок — останній день подання заяви про відмову від спрощеної системи оподаткування з ІІ кварталу
ДПІ у м. Сєвєродонецьку
- 1387 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 15:00 Брав участь у боях за Слов’янськ, Сіверськ та Кремінну: помер захисник з Луганщини Олег Лукашин
- 14:00 На базі рубіжанської лікарні у Харкові проводять групові психологічні заняття – як записатися
- 13:00 Навколо купівлі Сіверськодонецькою МВА «Лісової дачі» виникла суперечка: позиції сторін
- 12:00 Нардепи ухвалили закон «Про основні засади житлової політики»: які зміни він передбачає
- 11:00 “Ворон” зі “Сталевої Сотки”: шлях сіверськодончанина на війні
Найпопулярніші новини за тиждень:
- «Лісова дача»: для чого Сіверськодонецька МВА придбала комплекс на Закарпатті 08.01.2026 переглядів: 1041
- «До дому залишалось 16 кілометрів»: історія сіверськодончанина від фронту до керівництва коледжем на Одещині 09.01.2026 переглядів: 430
- Змінився граничний розмір доходу для надання допомоги на проживання ВПО 10.01.2026 переглядів: 410
- «З забитими вікнами». Як зараз виглядає Варварівка 09.01.2026 переглядів: 393

Брав участь у боях за Слов’янськ, Сіверськ та Кремінну: помер захисник з Луганщини Олег Лукашин
Навколо купівлі Сіверськодонецькою МВА «Лісової дачі» виникла суперечка: позиції сторін
“Ворон” зі “Сталевої Сотки”: шлях сіверськодончанина на війні