Нове джерело фінансування пільг, субсидій та компенсацій
Опубліковано 16.03.2017 - 11:24
Для забезпечення належного фінансування видатків державного бюджету на оплату пільг і житлових субсидій населенню Урядом внесено зміни до Порядку перерахування деяких субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг, субсидій та компенсацій.
Відповідна Постанова Кабінету Міністрів України датована 10 березня 2017 р. за № 128.
Документом передбачено, що додатковим джерелом фінансування таких видатків визначається податок на додану вартість, що сплачується НАК «Нафтогаз України» при розмитненні природного газу.
Нагадаємо, що з 1 січня 2017 р. з Податкового кодексу України виключено положення щодо звільнення від оподаткування податком на додану вартість операцій із ввезення НАК «Нафтогаз України» на митну територію України природного газу.
ДПІ у м. Сєвєродонецьку
- 1201 перегляд
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 11:00 Пропагандистських книжок на понад 50 млн рублів отримали бібліотеки окупованої Луганщини
- 10:51 Трамп сподівається, що Україна та рф укладуть угоду цього тижня
- 10:00 Як родина військових з Луганщини облаштовує фермерське господарство на Полтавщині (ВІДЕО)
- 09:29 "Великоднє перемир'я" путіна завершилось: Зеленський опублікував заяву
- 09:00 У Сіверськодонецьку оголосили надзвичайну ситуацію, а в Кадіївці відкрили тир
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Окупанти продовжують виявляти у Сіверськодонецьку “безхазяйне” житло: нові адреси 17.04.2025 переглядів: 6419
- Луганським ВПО пропонують житло у Києві – куди звертатися 14.04.2025 переглядів: 3701
- Мільйонери з Луганської ОВА: які статки задекларували чиновники за 2024 рік 17.04.2025 переглядів: 3185
- NRC частково відновлює надання грошової допомоги ВПО - хто може отримати 15.04.2025 переглядів: 3154