Колектив Луганського театру представив свою нову роботу на ХІХ Міжнародному театральному фестивалі «Мельпомена Таврії» (м.Херсон)
Традиційно в кінці травня сонячна Херсонщина зустрічає учасників і гостей Міжнародного театрального фестивалю «Мельпомена Таврії». У 2017 році палітру фестивалю склали численні театри з 12 країн, а саме: Білорусь, Вірменія, Грузія, Данія, Литва, Польща, Португалія, Румунія, Туреччина, Угорщина, Україна, Франція.
23 травня в рамках фестивалю свою роботу представив Луганський український театр. Фантазія на 1 дію «І все-таки я тебе зраджу» Н.Нежданої в лютому цього року вийшла прем’єрою, але вже встигла відкрити нову грань творчих можливостей театру не тільки для сєвєродонецької публіки. Вистава, як і п’єса, що є постмодерною імпровізацією на тему особистого життя Лесі Українки, насичена символами, реальними і напівреальними образами, пластикою і атмосферною музикою. Вона руйнує стереотип пам’ятника, яким звично уявляють геніальну українську письменницю, і створює новий образ «земної, живої, лукавої» Лесі.
Луганський обласний академічний український музично-драматичний театр
- 2049 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 14:00 Сіверськодончанин переміг на всеукраїнському тенісному турнірі
- 13:00 Триває прийом заяв на допомогу дітям військових до Дня знань від Лисичанської МВА
- 12:00 Весь громадський транспорт на ТОТ хочуть обладнати камерами спостереження, - «Жовта Стрічка»
- 11:06 "Має запах, схожий на болотяний": у мережі знову нарікають на якість води в Сіверськодонецьку
- 10:00 У Мінсоцполітики розробляють нову житлову програму для ВПО, – заступниця міністра
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Житло в іпотеку: як сіверськодончанка скористалася єОселею та допомогою МВА 10.10.2025 переглядів: 1948
- У програмі «Житло для ВПО» визначили новий список учасників, які зможуть придбати оселю 08.10.2025 переглядів: 1047
- Для продовження виплат деяким категоріям ВПО необхідно до 1 листопада пройти ідентифікацію – кого стосується 13.10.2025 переглядів: 758
- Мілітаризація молоді: на окупованій Луганщині створили майже 3,5 тисячі загонів «руху перших» 12.10.2025 переглядів: 699