Традиційна ХVІ Всеукраїнська науково-практична конференція в МАУП
Плідний обмін думками з проблем розвитку українського суспільства і держави відбувся під час ХVІ Всеукраїнської науково-практичної конференції, організованою наприкінці травня Сєвєродонецьким інститутом Міжрегіональної Академії управління персоналом. Її учасниками за традицією стали представники студентської та учнівської молоді, аспіранти, викладачі ВНЗ та науковці Сєвєродонецька, Маріуполя, Лисичанська, Київа та інших міст України.
З привітальним словом до присутніх звернувся в.о. першого заступника міського голови нашого міста С.В. Зарецький. Сергій Вікторович підкреслив високий рівень освіти учнів та студентів навчальних закладів Сєвєродонецька, їх успіхи в наукових заходах та побажав успішної репрезентації результатів наукових досліджень усім учасникам конференції.
Коло питань, винесених на обговорення, охопило проблеми нововведень в законодавстві України, стосовно захисту прав громадян, боротьби з корупцією, енергоефективності та енергозбереження, психологічних аспектів життєдіяльності трудового колективу, становлення національних видів спорту в Україні.
Завідувач кафедри правознавства СІ МАУП, кандидат юридичних наук, доцент С.О. Лисенко розкрив аспекти організації приватної виконавчої та детективної діяльності в країні, студенти юридичного відділення інституту під керівництвом кандидата історичних наук, доцента Агафонова О.Й. підготували презентацію матеріалів з історії рідного краю в роки Другої світової війни, а студент Щеглов Віталій запропонував навіть власну теорію мотивації персоналу організації.
Актуальним виявився виступ студента Лисичанського державного гірничо-індустріального коледжу Гуртового Владислава, тема його доповіді стосувалася заборони соціальних мереж в Україні.
Традиційно цікавим став виступ представників СЗОШ №6. Учень Матрьонін Андрій під керівництвом вчителя-методиста Москаленко О.Ю. репрезентували дослідницьку роботу стосовно творчості народного художника Луганщини В.І. Тютюнника.
Усі виступи викликали зацікавленість аудиторії, а порою і справжню дискусію. Її активними учасниками стали представники Центру соціальних служб для сім'ї, молоді та дітей, завідувач ДНЗ «Світанок» Н.А. Наумова, старший викладач СІ МАУП Р.А. Гаврилюк, студент ВНУ ім. В. Даля К. Кисиль і майбутній юрист – студентка МАУП Д. Леонова.
Завершилася конференція врученням сертифікатів та традиційним фото на пам'ять.
- 2411 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 На Харківщині поховали військового з Луганщини
- 18:00 У луганському гумхабі у Рівному створюють реабілітаційний простір
- 17:30 В Україні у п'ятницю ще буде комфортне тепло, а з вихідних температура сягатиме +38
- 17:00 На Луганщині партизани пошкодили залізницю, - Гайдай (ВІДЕО)
- 16:43 Цивільних росіян з Курщини планують перевезти до Сум і забезпечити "західною" гуманітаркою
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Зеленський пропонує позбавляти громадянства України тих, хто добровільно отримав паспорт рф 08.08.2024 переглядів: 73404
- У трьох будинках по бульвару Незалежності у Сєвєродонецьку окупанти знайшли “безхазяйні” квартири 08.08.2024 переглядів: 5257
- Хіміків, Ліщини, Автомобільна: як виглядає зараз Сєвєродонецьк (ФОТО, ВІДЕО) 08.08.2024 переглядів: 2133
- Приватне підприємство з Сєвєродонецька віднесли до критично важливих 09.08.2024 переглядів: 1643