Терміново! Проводиться набір водіїв кат.В,С на службу за контрактом у Збройні Сили України у м.Бахмут (Артемівськ)
Сєвєродонецький міський військовий комісаріат проводе набір на службу за контрактом до військової частини ЗСУ, яка розташована у м.Бахмут (Артемівськ) Донецька обл., на посаду водія категорії В,С., а також водія-електрика.
Основні вимоги до кандидатів:
- задовільний стан здоров’я;
- відсутність судимостей;
- посвідчення водія кат.В,С;
- досвід роботи 2 роки.
Військовослужбовцям за контрактом гарантується:
Щомісячне грошове забезпечення:
- від 7000 грн. для військовослужбовців рядового складу;
- 8000-10000 грн. для сержантського та старшинського складу;
- 10000-14000 грн. для офіцерського складу.
Додатково: При проходженні військової служби за контрактом у зоні АТО військовослужбовець отримує статус учасника бойових дій, а також щомісячну доплату в розмірі 3500-6000 грн, додаткову оплачувану відпустку на 15 діб.
- щорічна грошова допомога на оздоровлення, яка дорівнює місячному грошовому забезпеченню;
- підвищення щомісячного грошового забезпечення у ході просування по службі;
- право на санаторно-курортне лікування та відпочинок у санаторіях, будинках відпочинку, пансіонатах і на туристських базах Міністерства оборони України (один раз на рік).
- безоплатна кваліфікована медична допомога у військово-медичних закладах охорони здоров’я;
- отримання освіти у вищих військових навчальних закладах за рахунок держави;
- можливість отримання пенсійного забезпечення за вислугою років (25 років), а не при досягненні пенсійного віку.
Відповідно до ст. 119 "За працівниками прийнятими на військову службу за контрактом, у тому числі шляхом укладення нового контракту на проходження військової служби, під час дії особливого періоду на строк до його закінчення або до дня фактичного звільнення зберігаються місце роботи, посада і середній заробіток.
За детальнішою інформацією Ви можете звернутись до відділення комплектування Сєвєродонецького міського військового комісаріату за телефонами: (099)-046-11-78; (066)-532-47-79, (050)-167-62-59.
Контактна адреса:
м.Сєвєродонецьк, вул. Богдана Ліщини, 4
E-mail: severmvk@ukr.net
Тел.чергового: (06452)-4-44-54.
- 3333 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 20:00 У Києві відбудеться презентація роману письменниці з Луганщини Тетяни Дейнегіної
- 19:00 У Києві луганським ВПО видаватимуть гуманітарну допомогу від GEM – як отримати
- 18:00 Сіверськодонецькій ДЮСШ “Садко” продовжили термін дії вищої категорії
- 17:00 Родини з Лисичанської громади отримали допомогу від благодійників
- 16:00 У Києві відзначили п’яту річницю створення Щастинського району
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Для чого топпосадовці роблять гучні заяви щодо ВПО та як формується уявлення про допомогу переселенцям 09.12.2025 переглядів: 1523
- На фронті загинув патрульний з Луганщини 09.12.2025 переглядів: 1029
- Колишню освітянку з Лисичанська засудили до 10 років тюрми за колабораціонізм 08.12.2025 переглядів: 958
- Гайдай служить рядовим у ЗСУ, а у корупційній справі є підозрюваним - ЗМІ 12.12.2025 переглядів: 864


У Києві відбудеться презентація роману письменниці з Луганщини Тетяни Дейнегіної
Військовим передали дрони від Сіверськодонецькводоканалу
«Пасічника переселити до Сіверськодонецька». Містяни обурені постійними проблемами у місті