Привітання міського голови В.В. Казакова з шкільним випускним вечором 2017
Дорогі випускники, шановні вчителі, батьки!
Від імені Сєвєродонецької міської ради, її виконавчого комітету щиро вітаю вас з урочистою подією – шкільним випускним вечором 2017! Він символізує закінчення 11-річного шкільного навчання. І перед випускниками відкривається дорога в доросле життя, 3’являються нові можливості для самореалізації. Знання – це скарб, який самовіддано всі ці роки дарували вчителі разом зі своєю любов’ю, терпінням й мудрістю. Завдяки спільним зусиллям рівень освіти школярів залишається одним із найвищих на Луганщині. Впевнені, що через декілька років Сєвєродонецьк поповниться кваліфікованими спеціалістами, які продовжать естафету славетних справ.
Кожний випуск особливий і неповторний! Але всіх сєвєродонецьких випускників об’єднує одне – місто, в якому пройшло дитинство, юність і, сподіваємося, з яким буде пов’язано майбутнє. Тепер і від вас також, вашої молодої енергії, професіоналізму, свідомої життєвої позиції, прагнення до нових вершин і досягнень залежить майбутнє Сєвєродонецька і України.
Бажаю вам якомога повніше реалізувати свої здібності й таланти, свої заповітні мрії, правильно вибрати професію. Сміливо йдіть по життю, гідно несіть ім’я сєвєродончанина, любіть Україну! Здоров’я, оптимізму, добробуту та щасливої долі! Удачі й успіхів!
З повагою,
міський голова В.В. Казаков
- 1701 перегляд
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 У ПФУ повідомили, скільки профінансували виплат луганчанам
- 18:06 Луганські прикордонники за допомогою “Вампіра” знищили російські гаубиці
- 17:30 В Україні 17 липня стане найспекотнішим днем літа
- 17:09 “Підвозять на старезних тракторах”, – Лисогор про якість води у Сєвєродонецькому районі
- 16:51 В Україні понад 50% школярів стикалися з булінгом, найчастіше - дівчата
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Пішла у відпустку та працевлаштувалася у ворога: засудили ексчиновницю Луганської ОДА 12.07.2024 переглядів: 3213
- Дистанційне навчання для дітей-ВПО - все? Наказ МОН поставив під удар освіту Луганщини 09.07.2024 переглядів: 2649
- Сєвєродончани в окупації, виходячи на зв’язок з рідними, кожного разу ризикують, – Стрюк 09.07.2024 переглядів: 2083
- ТСК вважає недостатньою роботу Луганської ОВА щодо переселенців 11.07.2024 переглядів: 1219