Секретар міськради “забув” про інвестиції на понад 3 млн грн.
Прокуратура Луганщини відкрила справу проти Ігора Буткова - скандального секретаря Сєвєродонецької міської ради, який “забув” про інвестиції на понад 3 млн грн., - повiдомляє Bihus.info
Секретар Сєвєродонецької міськради Ігор Бутков та його дружина-депутатка є найбагатшими чиновниками Сєвєродонецької міськради. Згідно з указаними у деклараціях даними, готівкою на руках Ігоря та Олени Буткових понад 116 млн грн. Це 3 млн доларів і 1,1 млн євро, все інше у гривні.
Станом на сьогодні, у деклараціях подружжя лише 2 компанії, обидві записані на Олену Буткову - ТОВ "АГРОФІРМА "СПІВАКІВСЬКЕ" і ТОВ “Хімторг-комплект”.
Водночас, як повідомили активісти Громадського руху “Чесно”, сам Бутков також був засновником підприємства ТОВ “Хімторг-комплект”, а сума внеску чиновника в даному підприємстві склала 1,2 млн гривень. Відповідні дані містились у єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань станом на 1.09.2016 року.
Крім того, Ігор Бутков був кінцевим бенефіціарним власником ще 3-х фірм, внески до яких він здійснював через вищезазначену компанію “Хімторг-комплект”, а саме:
- ТОВ “Лисичанський завод залізобетонних конструкцій” - 900 тис.грн;
- ТОВ “СЕС” - 900 тис.грн;
- ТОВ “СП” ВТОРРЕСУРС” - 600 тис.грн.
Оскільки відомості, вказані в декларації та держреєстрі відрізняються на понад 250 мінімальних зарплат (344 500 грн у 2016 році), юристи “Тисни” звернулись до прокуратури Луганщини із заявою про вчинення злочину. Внаслідок чого було відкрито справу за ст. 366-1 ККУ - “Декларування недостовірної інформації”.
Нагадаємо, майже одразу після його скандального обрання на посаду секретаря міськради в січні 2016 року “Наші гроші” повідомили, що Бутков володіє 19 кампаніями, частина з яких зареєстрована в окупованому Криму. Власне через неможливість обіймати посаду секретаря і займатись бізнесом, його було звільнено з посади розпорядженням міського голови Валентина Казакова. Але восени 2016 року Бутков рішенням суду поновився на посаді секретаря міськради.
З Ігорем Бутковим пов’язано чимало корупційних скандалів у Сєвєродонецьку. Як наприклад, раптове укладання договору на постачання теплової енергії з компанією бізнес-партнера секретаря міськради Віктора Пилипенка. Більше того, було відкрито кримінальну справу за “розпил” бюджетних коштів через фірми, пов’язані з Бутковим.
Сьогодні чиновнику загрожує відповідальність у формі штрафу, громадських робіт або позбавлення волі строком до двох років.
- 4734 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 У ПФУ повідомили, скільки профінансували виплат луганчанам
- 18:06 Луганські прикордонники за допомогою “Вампіра” знищили російські гаубиці
- 17:30 В Україні 17 липня стане найспекотнішим днем літа
- 17:09 “Підвозять на старезних тракторах”, – Лисогор про якість води у Сєвєродонецькому районі
- 16:51 В Україні понад 50% школярів стикалися з булінгом, найчастіше - дівчата
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Пішла у відпустку та працевлаштувалася у ворога: засудили ексчиновницю Луганської ОДА 12.07.2024 переглядів: 3213
- Дистанційне навчання для дітей-ВПО - все? Наказ МОН поставив під удар освіту Луганщини 09.07.2024 переглядів: 2649
- Сєвєродончани в окупації, виходячи на зв’язок з рідними, кожного разу ризикують, – Стрюк 09.07.2024 переглядів: 2083
- ТСК вважає недостатньою роботу Луганської ОВА щодо переселенців 11.07.2024 переглядів: 1220