Зміни у терміні призначення субсидії
Термін призначення субсидії на централізоване опалення визначатиметься міськими головами
На практиці траплялися випадки, коли в одному населеному пункті дві родини мешкають у одному багатоповерховому будинку, але через те, що використовують різні види опалення, по-різному отримують субсидію у жовтні та квітні.
Для родини, яка використовує централізоване опалення, субсидія у жовтні та квітні нараховувалася відповідно до рішень органу місцевого самоврядування залежно від погодних умов подачі теплоносія. Тому, для таких сімей опалювальний період, починався, скажімо, 18 жовтня й завершувався 10 квітня. Відповідно й здійснювалося нарахування субсидії.
Для родини, яка має індивідуальне газове опалення, опалювальний період починався з 1 жовтня і завершувався 30 квітня. Однак, враховуючи погодні умови, рідко хто з українців самостійно вмикав опалення вже 1 жовтня, коли на вулиці сприятливий температурний режим.
Це питання не було унормованим на місцевому рівні, що з року в рік призводило до збільшення сум невикористаних субсидій. Саме тому Уряд врегулював це питання на користь субсидіантів.
Якщо раніше субсидія на опалювальний сезон призначалася з 1 жовтня до 30 квітня і обов’язково перераховувалася відповідно до рішення органів місцевого самоврядування або органів виконавчої влади про дату початку та закінчення опалювального сезону, то у 2017-2018рр. для користувачів централізованого опалення залишається прив’язка до відповідних рішень органів місцевого самоврядування або органів виконавчої влади.
А для тих, у кого індивідуальне опалення, субсидія нараховуватиметься з 15 жовтня до 15 квітня.
Дане рішення Уряду є соціально й економічно обґрунтованим: розумне споживання енергоресурсів, особливо, коли погода в цьому сприяє, наближає країну до її стратегічної мети – до 2020 року стати енергонезалежною.
- 4182 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 17:30 Карпеченко обговорив подальші напрями співпраці з БФ Global Empowerment Mission для допомоги рубіжанам
- 15:30 З батьками дітей з інвалідністю обговорять їхню реабілітацію
- 13:30 Окупанти депортуватимуть з Луганщини за відсутності паспорта рф. У Сіверськодонецьку видають довідки про зворотне...
- 11:00 Окупована Луганщина частково знеструмлена
- 09:28 6 разів атакували на Лиманській ділянці фронту
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Стало відомо про загибель ще одного військового з Луганщини 18.01.2026 переглядів: 2460
- Крок за кроком до руху: Як працює реабілітаційний центр Лисичанської багатопрофільної лікарні у Дніпрі 21.01.2026 переглядів: 452
- Окупанти озвучили плани щодо промислового виробництва у Сіверськодонецьку 22.01.2026 переглядів: 404
- У мережі показали ціни в Сіверськодонецьку 19.01.2026 переглядів: 392


Карпеченко обговорив подальші напрями співпраці з БФ Global Empowerment Mission для допомоги рубіжанам
Окупанти депортуватимуть з Луганщини за відсутності паспорта рф. У Сіверськодонецьку видають довідки про...
Окупована Луганщина частково знеструмлена