Нові музичні інструменти отримав колектив Луганської обласної філармонії
Чотири нових музичних інструмента отримав колектив Луганської обласної філармонії. Ще шість — найближчим часом. Коштують вони близько двох мільйонів гривень, гроші надійшли з обласної казни. Артисти задоволені, кажуть, інструменти усі на замовлення майстрували в Америці, Франції та Німеччині.
Так оркестр Луганської обласної філармонії готується вже до другого у цьому сезоні концерту. Мелодія, кажуть музики, стала чистішою. Адже у них з’явилися чотири нові, ексклюзивні інструменти: труба, валторна, скрипка та кларнет. Незабаром отримають ще шість.
Усі інструменти майстрували на замовлення в різних країнах світу. Наприклад валторна зроблена у Німеччині зі сплаву міді, срібла та латуні. А ось у склад американської труби окрім цього увійшло ще й золото. А ось кларнет приїхав до філармонії з Франції. Що до скрипки, то вона японська. Більше того — електро. Гриф у неї зроблений із деревини, дека — зі спеціального пластику. Скрипаль ділиться, про таку колектив «Радани» мріяв з початку свого заснування.
телеканал "ЛОТ"
- 1901 перегляд
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:35 З російського полону визволили військового медика з Луганщини
- 19:00 Громада Луганщини запровадила компенсацію 30% першого внеску за програмою «єОселя»
- 17:30 У ЛОВА розповіли про стан розгляду заяв на компенсацію за житло у прифронтових громадах
- 16:00 Через енергокризу Рубіжанська МВА запровадила новий вид допомоги для ВПО: подробиці
- 15:00 Для учнів з окупованих регіонів створять спецпосібники з російської мови – доручення путіна
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Луганська область – у трійці регіонів з найвищим рівнем оплати праці за даними Держстату 30.01.2026 переглядів: 1603
- У Мінсоцполітики пояснили, кому та чому призупинили пенсійні виплати 31.01.2026 переглядів: 882
- З 24-річним військовим з Сіверськодонецька Кирилом Ніжніком попрощалися на Черкащині 05.02.2026 переглядів: 865
- Грошова допомога, пенсії та житлові програми: що треба знати ВПО у лютому-2026 01.02.2026 переглядів: 694

З російського полону визволили військового медика з Луганщини
Для учнів з окупованих регіонів створять спецпосібники з російської мови – доручення путіна
З 24-річним військовим з Сіверськодонецька Кирилом Ніжніком попрощалися на Черкащині