Поліція нагадує сєвєродончанам про можливість здати незареєстровану зброю
В період проведення Всеукраїнського місячника добровільної здачі вогнепальної зброї, боєприпасів, вибухонебезпечних речовин та спеціальних засобів, Сєвєродонецький відділ поліції звертається до всіх осіб, у володінні/користуванні яких знаходиться незареєстрована зброя, здати небезпечні предмети!
Протягом 20 днів проведення місячника до поліції м. Сєвєродонецька добровільно здали 18 одиниць зброї, в тому числі 17 гладкоствольної мисливської, 1 нарізна мисливська. 126 одиниць боєприпасів: до зброї армійського зразка – 24 од., до нарізної мисливської – 17 од., до гладкоствольної мисливської – 85 од. 2 травматичні пістолети і 11 патронів до них. 6 снарядів часів ІІ світової війни.
Звертаємо увагу, що особа, яка добровільно здала до поліції зброю, боєприпаси, вибухові речовини або вибухові пристрої, відповідно до ч. 3 ст. 263 КК України звільняється від кримінальної відповідальності.
Якщо громадянин у вказаний термін добровільно здав до поліції мисливську вогнепальну, холодну, газову зброю, то в подальшому після оформлення відповідних документів він має можливість зареєструвати цю зброю в особисту власність і використовувати її на законних підставах.
- 2444 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 16:00 Поліція встановила особу загиблого у ТЦК Тернополя: він родом з Луганщини
- 15:00 Нардепи звернулися до уряду щодо збільшення розміру допомоги на проживання ВПО
- 14:00 Судитимуть представника окупаційної прокуратури, який катував цивільного на Луганщині
- 14:00 Іпотека з компенсацією: як це працює у Сіверськодонецькій громаді
- 13:00 Сили оборони уразили радіолокаційну станцію на ТОТ Луганщини — Генштаб
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Сіверськодончанину Кирилу Ніжніку просять присвоїти звання Героя України (ПЕТИЦІЯ) 21.05.2026 переглядів: 4395
- У Сіверськодонецьку Сили оборони уразили підрозділ росіян, – Генштаб 20.05.2026 переглядів: 1722
- Сіверськодонецька МВА призупинила діяльність закладів дошкільної освіти міста 22.05.2026 переглядів: 1031
- Офіс Сіверськодонецької МВА у Києві зруйнований після атаки рф, – Бойко 21.05.2026 переглядів: 851








Поліція встановила особу загиблого у ТЦК Тернополя: він родом з Луганщини
Нардепи звернулися до уряду щодо збільшення розміру допомоги на проживання ВПО
Судитимуть представника окупаційної прокуратури, який катував цивільного на Луганщині
