У Сєвєродонецьку розпочався театральний сезон
Театральний сезон розпочався прем’єрою «Конотопська відьма» за Квіткою-Основ’яненком. Це одна з небагатьох вистав Луганського обласного академічного музично-драматичного театру, в якій задіяно майже весь творчий склад. Актори осучаснили реалістично-сатиричну повість. Танцювали незвичні для того часу танці та читали реп.
Реп-бурлеск на 2 дії «Конотопська відьма» зібрав повний зал глядачів. Це перша вистава на новій сцені, в новому сезоні. Головну чоловічу роль сотника та ледащо Микити Забрьохи виконує Олександр Михайлов. Заради цього, каже актор, навіть підстригся. А у ролі самої конотопської відьми заслужена артистка України Наталія Крачкова.
Цьогоріч для глядачів підготували ще дві прем’єри: в листопаді — музичну казку «Як врятувати Мережину», в грудні виставу за участю української актриси Римми Зюбіної.
Подробиці у сюжеті телеканалу "ЛОТ":
- 2834 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 17:00 У Дніпрі луганські поліцейські допомагають з порядком на вулицях
- 16:01 Благодійники передали луганському гумхабу на Київщині конвектори
- 15:11 У Вінниці проведе прийом громадян керівник Рубіжанської МВА
- 15:00 «Лісова дача»: для чого Сіверськодонецька МВА придбала комплекс на Закарпатті
- 14:00 Серед лисичан проводять опитування щодо потреби в оздоровленні та відпочинку дітей громади у 2026 році
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Допомога ВПО, виплати на дітей і соцстандарти: що зміниться з 1 січня 2026 року 01.01.2026 переглядів: 925
- Зимова підтримка 6500: понад 370 тисяч українців вже отримали кошти 02.01.2026 переглядів: 676
- Загинув військовий з Луганщини Ігор Орлов: його поховають у Львові 06.01.2026 переглядів: 561
- Після присвоєння ім'я Дзержинського школі у Сіверськодонецьку там ще відкрили й кадетський корпус 02.01.2026 переглядів: 557

У Дніпрі луганські поліцейські допомагають з порядком на вулицях
Луганщина розгорнула п’ять пунктів незламності на Дніпропетровщині
Як змінилися пенсії з 1 січня 2026 року – роз’яснення луганського ПФУ