Укртрансбезпека посилює контроль за великогабаритним транспортом
В Лугаській області з’являться мобільні комплекси, які дадуть змогу виконувати габаритно-ваговий контроль транспортних засобів в різних частинах області. Про це у студії телеканалу ЛОТ розповіла Марина Музиченко, старший державний інспектор відділу державного контролю та нагляду за безпекою на транспорті Управління Укртрансбезпеки у Луганській області.
Міністерство інфраструктури України найближчим часом забеспечить Луганську область двома пересувними габаритно-ваговими комплексами. Ці комплекси допоможуть здійснювати габаритно-ваговий контроль вантажівок.
Місце встановлення комплексів буде змінюватися кожного дня. За словами Марини Музиченко, це дасть змогу посилити відповідальність перевізників, та зберегти автошляхи області.
Детальніше у сюжеті телеканалу "ЛОТ":
- 3663 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 17:00 Програма «Турбота»: хто з сіверськодончан отримав допомогу з початку року
- 16:00 У військовій адміністрації Луганщини показали, як проходили навчання з нацспротиву (ФОТО)
- 15:00 СБУ оголосила підозру керівнику луганської філії окупаційного банку
- 14:00 «Вам надійшла виплата»: українців попереджають про шахрайську схему
- 13:00 Жителям Біловодської громади у березні виплатили понад 400 тис. грн допомоги
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Керівника обласної федерації бокса з Луганщини підозрюють в організації схеми виїзду військовозобов’язаних 08.04.2026 переглядів: 1036
- Заступниця голови Луганської ОДА Романенко задекларувала понад 1,3 млн грн зарплати за рік 07.04.2026 переглядів: 1028
- Знову стали сусідами: у Ковелі дві родини з Луганщини отримали житло у новобудові для ВПО 06.04.2026 переглядів: 740
- На війні загинув захисник з Лисичанська Ігор Копанєв 09.04.2026 переглядів: 704

«Вам надійшла виплата»: українців попереджають про шахрайську схему
«Другий рік не віддають зарплату»: на окупованій Луганщині знову скаржаться на будівельні фірми
Робота, навчання, бізнес: що пропонує інтерактивна «Мапа можливостей» для ВПО