«Віконний» грабіжник поніс законне покарання.
Сєвєродонецькою місцевою прокуратурою підтримано державне (публічне) обвинувачення стосовно мешканця м. Сєвєродонецька за фактом вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 186, ч. 3 ст. 187 КК України (грабіж поєднаний з проникненням у приміщення, що завдав значної шкоди потерпілому та розбій, поєднаний з проникненням до іншого приміщення).
Так, 9 березня 2017 року 29-річний, раніше неодноразово судимий місцевий мешканець П. зайшов до ломбарду. На очах у переляканої працівниці, яка встигла закритись в підсобній кімнаті приміщення, через віконний отвір проник до приміщення-сейфу, звідки забрав готівку в сумі 50 тисяч гривень та золоті вироби на загальну суму приблизно 110 тис гривень. Після чого, так само через вікно, втік з викраденим майном.
Лише після того, як чоловік вибіг з приміщення ломбарду, працівниця змогла натиснути «тривожну кнопку» та повідомити про злочин.
Крім того, продовжуючи свою злочинну діяльність, в квітні 2017 року, обвинувачений П. близько полуночі підійшов до одного з магазинів, розташованих по вул. Гоголя, де зробив замовлення. Скориставшись тим, що продавець пішла в підсобку за товаром, через віконце проник в приміщення магазину. Погрожуючи продавщиці сокирою, чоловік забрав з каси гроші, алкогольні напої та сигаретні вироби на суму майже 5 тисяч гривень, з якими втік з місця злочину.
Вироком суду чоловіка визнано винним у вчиненні кримінальних правопорушень та призначено покарання у виді позбавлення волі на 7 років.
А. Черствая, прокурор Сєвєродонецької місцевої прокуратури
- 3741 перегляд
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Сіверськодонецька тенісистка посіла третє місце на міжнародному турнірі WTT Feeder Panagyurishte 2025
- 18:00 Сіверськодонецькі ВПО мають можливість заселитися до МТП на Дніпропетровщині (КОНТАКТИ)
- 17:00 За колабораціонізм судитимуть «експрем’єр-міністра лнр»
- 16:00 Майже 80 навчальних закладів Луганщини функціонуватимуть цього року дистанційно, – Харченко
- 15:00 Загиблому військовому з Луганщини просять присвоїти звання «Герой України»
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Містяни рознесли окупантів під їх хвалебними одами про себе: «Достатньо пройти містом і зрозуміти, що реальність дуже далека від заяв» 29.08.2025 переглядів: 19931
- До 2 млн грн на житло: Уряд розширює програму єВідновлення для ВПО 27.08.2025 переглядів: 2097
- Комітет ВРУ підтримав зміни до механізмів компенсації за зруйноване житло 29.08.2025 переглядів: 1525
- Завтра у Дніпрі починається видача гумдопомоги сіверськодонецьким ВПО – куди звертатися 27.08.2025 переглядів: 1262