Що ми робимо зі своїм життям ?
Сєвєродонецькою місцевою прокуратурою підтримано державне (публічне) обвинувачення стосовно двох осіб, з яких один ще неповнолітній, які за попередньою змовою групою осіб вчинили умисне спричинення легкого тілесного ушкодження (ч. 1 ст. 125 КК України) та заволодіння чужим майном шляхом обману (ч. 2 ст. 190 КК України).
Під час досудового слідства та судового розгляду встановлено, що у серпні 2017 року у вечірній час доби, знаходячись у гуртожитку за місцем свого мешкання, на ґрунті раптово виниклих особистих неприязних відносин, маючи намір на спричинення тілесних ушкоджень, двоє молодиків спричинили тілесні ушкодження своєму сусіду по гуртожитку.
Далі, продовжуючи свої злочинні дії, спрямовані на заволодіння майном потерпілого, шляхом обману забрали його телевізор марки «Самсунг».
Сєвєродонецьким міським судом ухвалено обвинувальний вирок та призначено покарання за кримінальні правопорушення відповідно до санкції статті.
В.В. Першина, прокурор Сєвєродонецької місцевої прокуратури
- 3907 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Бойко проведе прийом жителів Сіверськодонецької громади
- 18:00 Повідомили про підозру семи жителям Луганщини за фактами колабораційної діяльності
- 17:00 ЗСУ уразили завод у Алчевську
- 16:00 Вийшла друком 17-та книга поетеси з Кремінщини
- 16:00 Виїхала з Луганська з кішкою — тепер адаптує українців до життя в Канаді
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Нардепи заявили, що уряд затвердив постанову про виплату 3 тисяч грн дітям ВПО 19.03.2026 переглядів: 914
- Які доходи за 2025 рік задекларувала заступниця голови ЛОДА Катерина Безгинська 17.03.2026 переглядів: 762
- Загинув 26-річний захисник з Луганщини Максим Моргунов 17.03.2026 переглядів: 670
- Які доходи у заступників начальника ГУНП в Луганській області: декларації за 2025 рік 18.03.2026 переглядів: 610

Бойко проведе прийом жителів Сіверськодонецької громади
ЗСУ уразили завод у Алчевську
Сіверськодонецька МВА виділила майже 150 тис. грн дружині ветерана на створення бізнесу