В Сєвєродонецьку стартувала операція «Зброя та вибухівка»
В рамках реалізації державної політики у сферах забезпечення охорони прав і свобод людини, інтересів суспільства і держави, протидії злочинності, сєвєродонецькі поліцейські проводять оперативно-розшукові та превентивні заходи по вилученню з незаконного обігу вогнепальної зброї, боєприпасів, вибухівки та ліквідації каналів їх надходження в злочинне середовище.
Проведення заходів щодо добровільної здачі зброї, боєприпасів та вибухівки обумовлено необхідністю стабілізації оперативної обстановки в регіоні та протидії незаконному розповсюдженню зброї, боєприпасів і вибухових матеріалів.
Сєвєродонецький відділ поліції звертається до жителів міста із закликом здати зброю, боєприпаси, вибухівку, яка знаходиться у незаконному зберіганні. Громадяни, які звернуться до відділу поліції з метою добровільної здачі зброї, звільняються від кримінальної відповідальності на підставі ч. 3 ст. 263 КК України.
- 2764 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Вербує дітей до лав окупантів: СБУ заочно повідомила про підозру членкині «юнармії»
- 18:00 Луганські медзаклади розширюють доступ до тестування на ВІЛ: результати за пів року
- 17:00 Сіверськодонецький діагностичний центр у Дніпрі має вакансії для медиків
- 16:30 CNN назвав п'ять способів, як може закінчитися війна між рф та Україною: для українців жоден не є вигідним
- 16:00 «Тримаються на арматурі»: у Сіверськодонецьку показали аварійні стовпи, до яких «нікому немає діла»
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Пенсії, соцдопомога та підтримка ВПО: у Мінсоцполітики анонсували зміни 02.08.2025 переглядів: 3923
- Виплати, субсидії, пенсії, “Прихисток”: на які зміни очікувати ВПО з 1 серпня 01.08.2025 переглядів: 3854
- “Сумно на це дивитися”: у мережі показали демонтаж під’їзду будинку в Сіверськодонецьку (ВІДЕО) 07.08.2025 переглядів: 1932
- Президент звільнив Юрченка та Гайдая 03.08.2025 переглядів: 1239