Перехід дороги у непризначеному місці спричинив два ДТП
9 листопада, близько 17 години, водій автомобіля Daewoo, рухаючись по проспекту Гвардійському у напрямку вулиці Автомобільної здійснив наїзд на пішохода.
В результаті дорожньо-транспортної пригоди чоловік отримав травми та був доставлений до Сєвєродонецької міської лікарні. На місці пригоди патрульні надали постраждалому домедичну допомогу та охороняли місце події до приїзду слідчих.
Менш ніж за годину, майже на тому ж місці, під колеса автомобіля Dacia Logan потрапила 59-річна жінка. Постраждалу, з попереднім діагнозом - закрита черепно-мозкова травма, госпіталізували до Сєвєродонецької міської лікарні. На місце події патрульні викликали слідчо-оперативну групу.
Попередньо, обидва ДТП стались через перехід дороги у невстановленому місці та нехтування пішоходами ПДР.
Шановні пішоходи! Дотримуйтесь Правил дорожнього руху та правил особистої безпеки. Переходячи проїзну частину, будьте уважними, впевнюйтесь, що всі транспортні засоби зупинились та пропускають вас, тільки після цього починайте перехід.
Шановні учасники дорожнього руху, звертаємо вашу увагу на важливість та необхідність дотримання ПДР, аби уберегти себе та оточуючих від можливої трагедії!
- 6707 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Військовим Рубіжанської громади призначили ще понад 700 тисяч гривень допомоги
- 17:00 У Черкасах попрощалися з військовим з Сіверськодонецька Романом Лєщєнком
- 15:00 Уродженця Луганщини судитимуть за незаконний збут тротилових шашок
- 13:00 ЗСУ уразили склад та район зосередження живої сили окупантів на ТОТ Луганщини, – Генштаб
- 11:00 ЛОВА: Постачальники масово відмовляються везти продукти в окупований Сіверськодонецьк
Найпопулярніші новини за тиждень:
- У Сіверськодонецькій МВА перерозподілили обов'язки між керівництвом 20.07.2026 переглядів: 708
- Оновили інформацію про гумхаби Луганської області: актуальні адреси та контакти 20.07.2026 переглядів: 634
- «Людям більше не цікава бездушна баночка»: як бджоляр із Луганщини розвиває «Медодай» на Чернігівщині 20.07.2026 переглядів: 618
- Окупанти заявили про плани «перепрофілювати» Лисичанський НПЗ 23.07.2026 переглядів: 604





У Черкасах попрощалися з військовим з Сіверськодонецька Романом Лєщєнком
ЗСУ уразили склад та район зосередження живої сили окупантів на ТОТ Луганщини, – Генштаб
За добу ворог 20 разів атакував Луганщину
