Затримано ймовірного телефонного шахрая, що ошукував літніх людей
25 листопада, близько 12 години дня, патрульні отримали повідомлення від громадянина, у якого виникла підозра щодо особи, яка можливо причетна до шахрайства.
На місці виклику правоохоронці виявили заявника, його сина з дружиною та двох чоловіків на таксі.
Як з’ясувалось, до 92-річного заявника зателефонував незнайомець та розповів йому, що його син потрапив у лікарню та терміново потрібні гроші. Стурбований чоловік погодився на умови невідомих та передав їм свої заощадження у сумі 12 тисяч гривень.
Коли невідомі поїхали, чоловік зв’язався з сином, який одразу прийшов до батька. У цей час ошуканому пенсіонеру ще раз зателефонували невідомі та почали знову вимагати гроші. Чоловік погодився на їх умови, а сам у цей час зателефонував у поліцію.
Патрульні прибули на місце, як раз у той час, як до чоловіка приїхали шахраї.
У 45-річного чоловіка, що працює водієм таксі, ймовірно причетного до шахрайства, при поверхневому огляді автомобіля інспектори виявили грошові кошти, які до цього передав заявник нібито на лікування сина.
На місце події патрульні викликали слідчо-оперативну групу.
- 4474 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 15:47 "Я вражений духом і сильною волею захищати свою батьківщину", - голова Військового комітету НАТО про ЗСУ
- 15:00 Помер колишній керівник Сєвєродонецької міськради Вячеслав Ткачук
- 14:48 У Кремлі категорично відкинули ідею Зеленського про обмін Курщини на території України
- 14:00 Колишню слідчу з Луганщини, яка перейшла на бік ворога, засудили до 15 років тюрми
- 13:28 Керівник СБУ Малюк показав "топового щура" ФСБ у своїх лавах: це керівник штабу Антитерористичного центру
Найпопулярніші новини за тиждень:
- ЛОВА: окупанти не побачили у Сіверськодонецьку та Рубіжному промислового потенціалу 05.02.2025 переглядів: 5241
- У Сіверськодонецьку будівники влаштували громадський туалет в одному з будинків 07.02.2025 переглядів: 2694
- “Безхазяйні” квартири у Сіверськодонецьку: окупанти опублікували перелік на початок року 11.02.2025 переглядів: 2638
- Лисичанськ закрили на в’їзд та виїзд 07.02.2025 переглядів: 2232