У Сєвєродонецьку готуються до впровадження роздільного збору сміття
Опубліковано 08.12.2017 - 10:46
Триває підготовка до впровадження системи роздільного збору відходів у Сєвєродонецьку. Про це у студії телеканалу ЛОТ розповів директор КП СКС Олег Кравцов.
З початку наступного року громадяни України будуть зобов’язані сортувати все сміття за видами, згідно із нормами Закону України «Про відходи».
Це означає, що із 1 січня 2018 року усе українське сміття мають спершу сортувати за видами матеріалів. Далі його мають поділити за видами для повторного використання або захоронення.
Планується введення роздільного збору відходів на три контейнери:
- для збирання скла, яке будуть реалізовувати підприємствам-переробникам;
- для збору вторинної сировини, технології переробки якої існують в Україні (макулатура, ПЕТ-пляшка, вироби з пластмаси, поліетиленові плівки, комбінована упаковка, чорні й кольорові метали тощо). Таку вторинну сировину будуть транспортувати на лінію сортування, після чого реалізовувати підприємствам-переробникам;
- для збирання залишкових відходів, які будуть вивозитися на полігон.
Олег Кравцов, директор КП СКС, розповіву студії "ЛОТ" що зроблено, та ще планується зробити для цього у Сєвєродонецку:
- 4111 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 15:14 До руху спротиву на ТОТ долучаються нові активісти – фото свіжої акції
- 13:00 Помер багаторічний редактор Новопсковської районної газети
- 11:30 Уряд перейменував ще одну громаду Луганщини
- 10:15 ЛОВА: у Сіверськодонецьку знесуть ще два будинки, школярів примушують писати окупаційним військам
- 09:00 На Лиманському напрямку ворог вдвічі зменшив кількість атак
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Для чого топпосадовці роблять гучні заяви щодо ВПО та як формується уявлення про допомогу переселенцям 09.12.2025 переглядів: 1416
- На фронті загинув патрульний з Луганщини 09.12.2025 переглядів: 992
- Колишню освітянку з Лисичанська засудили до 10 років тюрми за колабораціонізм 08.12.2025 переглядів: 915
- Гайдай служить рядовим у ЗСУ, а у корупційній справі є підозрюваним - ЗМІ 12.12.2025 переглядів: 757

Помер багаторічний редактор Новопсковської районної газети
Уряд перейменував ще одну громаду Луганщини
ЛОВА: у Сіверськодонецьку знесуть ще два будинки, школярів примушують писати окупаційним військам