Увага! Планується проведення ремонтних робіт на електромагістральній повітряній лінії
Опубліковано 13.12.2017 - 22:32
Увага! Планується проведення ремонтних робіт на магістральній повітряній лінії потужністю 220 кВ «Луганська ТЕС-Лисичанська».
Повідомляємо, що 14.12.2017 року з 07.00 до 14.00 планується проведення ремонтних робіт на магістральній повітряній лінії потужністю 220 кВ «Луганська ТЕС-Лисичанська».
З метою забезпечення безаваріної роботи обладнання і механізмів на підприємстві/організації/установі просимо вжити відповідні заходи в межах компетенції.
- 9646 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 17:00 «Луганщина – це Україна»: активісти «Жовтої Стрічки» привітали зі святом (ФОТО)
- 15:00 До 100 тисяч гривень на розвиток бізнесу: громада Луганщини ухвалила програму підтримки ВПО
- 13:30 У Силах безпілотних систем підтвердили удар по нафтобазі в окупованих Ровеньках
- 12:30 ЛОВА: У Сіверськодонецьку тепло подають з перебоями, у самопроголошеній «лнр» подорожчає квартплата
- 10:30 Локальна мережа нібито з’явилася ще у двох окупованих містах Луганщини
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Пам'ять, яку намагалися стерти: що відомо про Різдво та його святкування на Луганщині 24.12.2025 переглядів: 3214
- Замість громади — «ввічливі чоловічки»: як росія заселяє окупований Сіверськодонецьк 27.12.2025 переглядів: 581
- Дружина захисника з Сіверськодонецька виготовлятиме сублімовані продукти та снеки 25.12.2025 переглядів: 564
- Президент відзначив двох луганських рятувальників 28.12.2025 переглядів: 417


«Луганщина – це Україна»: активісти «Жовтої Стрічки» привітали зі святом (ФОТО)
У Силах безпілотних систем підтвердили удар по нафтобазі в окупованих Ровеньках
Ворог намагався просунутися біля дев’яти населених пунктів на двох східних напрямках