Пенсіонер з Сєвєродонецька сам звернувся по допомогу до телефонних шахраїв
До Сєвєродонецького відділу поліції надійшло повідомлення 77-річної місцевої мешканки про те, що їй на мобільний телефон зателефонував невідомий чоловік, який представився співробітником «Ощадбанку», повiдомляє "ЛОТ".
Невідомий повідомив, що банківську картку пенсіонерки заблоковано і запропонував назвати всі реквізити для розблокування.
Після того як жінка назвала реквізити своєї картки, її 67-річний чоловік запитав у невідомого про свою картку «Ощадбанку» та почувши у відповідь, що його картку теж заблоковано, назвав всі реквізити своєї картки.
Після інциденту подружжя пішло у відділення «Ощадбанку», де з’ясувалося, що їхні картки не було заблоковано, та з їх рахунків зникли 12000 грн. Даний факти внесений до ЄРДР за статтею 190 КК України «Шахрайство».
- 4747 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Військовим Рубіжанської громади призначили ще понад 700 тисяч гривень допомоги
- 17:00 У Черкасах попрощалися з військовим з Сіверськодонецька Романом Лєщєнком
- 15:00 Уродженця Луганщини судитимуть за незаконний збут тротилових шашок
- 13:00 ЗСУ уразили склад та район зосередження живої сили окупантів на ТОТ Луганщини, – Генштаб
- 11:00 ЛОВА: Постачальники масово відмовляються везти продукти в окупований Сіверськодонецьк
Найпопулярніші новини за тиждень:
- У Сіверськодонецькій МВА перерозподілили обов'язки між керівництвом 20.07.2026 переглядів: 711
- Оновили інформацію про гумхаби Луганської області: актуальні адреси та контакти 20.07.2026 переглядів: 635
- «Людям більше не цікава бездушна баночка»: як бджоляр із Луганщини розвиває «Медодай» на Чернігівщині 20.07.2026 переглядів: 618
- Окупанти заявили про плани «перепрофілювати» Лисичанський НПЗ 23.07.2026 переглядів: 604


У Черкасах попрощалися з військовим з Сіверськодонецька Романом Лєщєнком
ЗСУ уразили склад та район зосередження живої сили окупантів на ТОТ Луганщини, – Генштаб
За добу ворог 20 разів атакував Луганщину
