Віталій Курило звернувся до керівництва ПАТ «Укрзалізниця»
З приводу розгляду депутатського звернення Віталія Семеновича Курило до керівництва ПАТ «Укрзалізниця» щодо курсування руху потягу Лисичанськ-Київ-Лисичанськ за зручним для пасажирів графіком, він повідомляє наступне:
"Як народний депутат України обраний до Парламенту України від Луганської області, провів робочу зустріч з в.о. Голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Кравцовим Євгеном Павловичем. В ході робочої зустрічі були досягнуті такі домовленості:
- Графік руху вже існуючих потягів Хмельницький-Лисичанськ-Хмельницький та Ужгород-Лисичанськ-Ужгород після новорічних свят буде змінено на прийнятний для мешканців Луганської області графік, а саме – з відправленням від станції Лисичанськ після 18:00 і прибуттям до станції Київ – Пасажирський в ранковий час , та відправлення з станції Київ – Пасажирський в бік Лисичанська в вечірній час після 21:00 та прибуттям в Лисичанськ в першій половині дня.
- Додатково розглядається введення додаткового потягу на кінець січня місяця з прямим курсуванням Київ-Лисичанськ-Київ, за умови надання пільгового користування земельними ділянками в питанні сплати земельного податку ПАТ «Укрзалізницею» в місцеві бюджети Луганської області, де проходять колії Донецької залізниці.
Сподіваюся, що порозуміння з місцевими органами влади з цього питання знайдемо.
Під час зустрічі обговорили також питання будівництва залізничної гілки Сватове-Білокуракине, та взяття на баланс залізничної колії в Міловському районі, від експлуатаціі якої відмовилася Росія."
Раніше повідомлялося, що склалася загострена ситуація зі скасуванням поїзда Лисичанськ-Київ-Лисичанськ , а швидкий поїзд сполученням Лисичанськ - Ужгород, який є альтернативою скасованому - має незручний розклад руху і вимагає додаткових витрат пасажирів.
- 4156 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 18:00 Дітям, які повернулись з ТОТ чи депортації, виплачуватимуть “підйомні”
- 17:45 Міноборони та Коордштаб: росія маніпулює темою обміну полоненими й тілами загиблих
- 14:00 Під час обстрілу Києва поранений пресофіцер ДСНС родом з Луганщини: є можливість допомогти
- 11:49 Повітряні сили України збили Су-35 на Курському напрямку (ВІДЕО)
- 11:30 Рубіжанська МВА виплачує гроші на оздоровлення дітей: що треба знати
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Окупанти заговорили про приміське залізничне сполучення у районі Сіверськодонецька 06.06.2025 переглядів: 4721
- у рф пригрозили Україні втратою кількох обласних центрів: про що йдеться 31.05.2025 переглядів: 4037
- На війні загинув захисник з Лисичанська: сьогодні з ним прощаються у Львові 04.06.2025 переглядів: 2912
- Окупанти знайшли ще дві “безхазяйні” квартири у Сіверськодонецьку (АДРЕСИ) 02.06.2025 переглядів: 1849