У Сєвєродонецьку з’явився ще один великий дитячий ігровий комплекс
7 січня, у світле свято Різдва Христового, у Сєвєродонецьку з'явився ще один сучасний дитячий ігровий комплекс. Острівець дитинства знаходиться біля будинків 104 і 106 по вул. Гагаріна.
Святковий настрій на майданчику панував не лише серед малечі – батьки з великою охотою приєднувалися до загальних веселощів.
На свято завітали також представники міської влади і духовенства. В.о. першого заступника міського голови Сергій Зарецький зазначив: «У місті з’явився ще один європейського рівня дитячий майданчик. Це новий підхід в забезпеченні дозвілля підростаючого покоління, коли для нас пріоритетними є якість і сучасність дитячого майданчика. Все обладнання перевірено і сертифіковано відповідно до європейських норм безпеки для дитячих ігрових майданчиків EN1176. У цьому році міська влада продовжить працювати над створенням і реконструкцією місць відпочинку. На сьогоднішній день можна бачити, в якому добротному стані знаходиться сквер навпроти "Амстора". Робота буде тільки продовжуватися. Всіх ще раз вітаю з Різдвом Христовим, а жителів Сєвєродонецька - з появою ще одного дитячого ігрового майданчика!».
Заступник міського голови Олексій Ярош зазначив, що у Сєвєродонецьку встановлено два таких великих дитячих ігрових комплекси, аналогів яким немає у Сєвєродонецьку. Незабаром розпочнеться встановлення третього комплексу у парку.
Зі словами вітань з нагоди відкриття майданчика та свята Різдва Христового до присутніх звернувся уповноважений представник Сєвєродонецької єпархії ієромонах Мелетій (Шаповалов).
Діти одразу випробували на міць майданчик. Батьки та гості заходу висловлювали щирі слова подяки міській владі за турботливій підхід до дитячого вуличного досугу.
Програму для малечі підготували дитячі колективи СДЮК «Юність». Музика, хороводи та конкурси додавали святу більшої казковості, а присутнім – запал для пустощів та ще більше бурхливих емоцій.
- 5144 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Окупанти судитимуть українця за «шпигунство», а жителя рф – за нібито членство у батальйоні «Донбас»
- 18:00 Луганців запрошують до музею «Пирогово» на святкування річниці утворення області
- 17:00 У 2025 році держпрограма ваучерів на навчання охопила менше 1% ВПО, – ЗМІ
- 16:00 Поліція встановила особу загиблого у ТЦК Тернополя: він родом з Луганщини
- 15:00 Нардепи звернулися до уряду щодо збільшення розміру допомоги на проживання ВПО
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Сіверськодончанину Кирилу Ніжніку просять присвоїти звання Героя України (ПЕТИЦІЯ) 21.05.2026 переглядів: 4406
- У Сіверськодонецьку Сили оборони уразили підрозділ росіян, – Генштаб 20.05.2026 переглядів: 1729
- Сіверськодонецька МВА призупинила діяльність закладів дошкільної освіти міста 22.05.2026 переглядів: 1036
- Офіс Сіверськодонецької МВА у Києві зруйнований після атаки рф, – Бойко 21.05.2026 переглядів: 854








Луганців запрошують до музею «Пирогово» на святкування річниці утворення області
У 2025 році держпрограма ваучерів на навчання охопила менше 1% ВПО, – ЗМІ
Поліція встановила особу загиблого у ТЦК Тернополя: він родом з Луганщини
