Сєвєродонецькі поліцейські звітують перед громадою
Регулярне звітування перед населенням про стан криміногенної обстановки в місті, роз’яснення законодавства, профілактика протиправних дій та особистий прийом громадян обов’язкові в роботі поліції.
Сьогодні, майже весь особовий склад відділу превенції Сєвєродонецького відділу поліції в межах своїх Поліцейських дільниць провели зустрічі з населенням, працівниками закладів торгівлі, учнями шкіл.
Метою зустрічей стало встановлення та покращення взаємодії громади та правоохоронців. Дільничні офіцери поліції провели роз’яснювальні бесіди на теми: «Шахрайства», «Крадіжки кабельної-провідникової продукції», «Насильства в сім’ї». Кожному співрозмовнику дільничний вручив візитівку з інформацією про розташування Поліцейської дільниці, графік прийому та цілодобовий контактний номер.
У ЗОШ №14 офіцер поліції провів лекцію для учнів 11 класу, де особливу увагу звернув на правила поведінки дітлахів на водоймах у зимовий період, а саме необхідності утриматись від ігор на льоду до настання стійких морозів та повного замерзання озер та річок.
- 2747 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 14:12 У Польщі вже третя група добровольців Українського легіону уклала контракти зі Збройними силами
- 14:00 Дію субсидії за оренду житла для ВПО розширили ще на два міста
- 13:01 Україна запропонувала Франції кілька проєктів, які можна фінансувати замороженими активами рф
- 12:36 "Ми більше не збираємося просто виписувати порожні чеки", - у Білому домі зробили заяву після суперечки...
- 12:30 Визначили спеціальності, навчання за якими на ТОТ не визнаватимуть в Україні, - Лісовий
Найпопулярніші новини за тиждень:
- На Черкащині до 15 років тюрми засудили переселенця з Луганщини, який передавав дані росіянам 26.02.2025 переглядів: 2868
- На війні загинув патрульний Луганської області 23.02.2025 переглядів: 2571
- Серед сіверськодонецьких ВПО проводять опитування щодо потреби у житлі 26.02.2025 переглядів: 2382
- Влада розглядає можливість використання коштів окупованих міст на придбання житла, - Шуляк 22.02.2025 переглядів: 1756