На хабарі викрили двох поліцейських
Департамент внутрішньої безпеки Нацполіції та СБУ викрили на хабарі двох поліцейських
Співробітники департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції та Служби безпеки України під процесуальним керівництвом прокуратури викрили на хабарі двох дільничних інспекторів поліції в одному з районних центрів Луганської області.
Оперативники спецслужби встановили, що капітан з лейтенантом поліції вимагали п’ять тисяч гривень від місцевого жителя за не притягнення до відповідальності за торгівлю без документів державної реєстрації суб’єкта господарювання.
20 січня співробітники СБУ разом із представниками департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції та прокуратури Луганської області затримали зловмисників неподалік центрального ринку після отримання всієї суми неправомірної вигоди.
У рамках відкритого кримінального провадження за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України тривають невідкладні слідчі дії.
За інформацією СБУ
- 3448 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 20:00 Помер лікар з Рубіжного Роман Пиж
- 19:00 На четвертий рік окупації загарбники вирішили поставити у Сіверськодонецьку тимчасову автостанцію
- 18:00 МВА запрошує сіверськодончан на обговорення проєкту бюджету
- 17:00 Підозру отримали ще двоє луганчан, які перейшли на бік ворога
- 16:00 Ще понад 300 тис. грн виплатили військовим Сіверськодонецької громади
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Переховувала військових ЗСУ: окупанти засудили до 16 років колонії жительку Новоайдару 03.12.2025 переглядів: 1038
- Від отриманих поранень помер 24-річний захисник з Луганщини 04.12.2025 переглядів: 1036
- Для чого топпосадовці роблять гучні заяви щодо ВПО та як формується уявлення про допомогу переселенцям 09.12.2025 переглядів: 879
- На фронті загинув патрульний з Луганщини 09.12.2025 переглядів: 819


Помер лікар з Рубіжного Роман Пиж
На четвертий рік окупації загарбники вирішили поставити у Сіверськодонецьку тимчасову автостанцію
МВА запрошує сіверськодончан на обговорення проєкту бюджету