Обласний театр представив глядачам прем’єру за участю Римми Зюбіної
25 і 26 січня 2018 року Луганський український театр радо зустрічав публіку на прем’єрній виставі 77-го театрального сезону. Нею стала комедія «Веселий дух» Н. Кауарда (реж.-пост. В.Московченко). Родзинкою вистави стала участь у ній відомої української театральної та кіноактриси, а також активної громадської діячки Римми Зюбіної.
Сюжет комедії розгортається в домі успішного драматурга. Його яскраві фантазії стають кошмаром, коли в намаганні вхопити творче натхнення, він запрошує на спіритичний сеанс досить екстравагантну посередницю між світом духів і реальністю. Саме в цій ролі глядачі мали насолоду побачити Римму Зюбіну, за що два дні поспіль дякували їй довгими бурхливими оплесками.
На прес-конференції, яку дала акторка для представників обласних і всеукраїнських ЗМІ, вона підкреслила, що взяла участь у виставі на волонтерських засадах, для того, щоб привернути увагу широкої публіки до театру як мистецтва, що об’єднує, а також до Луганського українського театру, який на сході України вже третій рік поспіль виконує цю важливу місію.
- 4202 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 09:00 ЛОВА: Під Сіверськодонецьком через пожежі зникло світло, окупанти змушують бізнес знижувати ціни на харчі
- 08:41 Ворожі штурми відбили від Греківки та Надії
- 19:00 Одна з заступниць керівника Сєвєродонецької МВА отримала понад 1,2 млн зарплати
- 18:00 “Попри складні обставини”. Сіверськодончани братимуть участь у змаганнях “Пліч-о-пліч”
- 17:30 Один з найтепліших днів Європи - якою буде погода в Україні у вівторок
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Окупанти продовжують виявляти у Сіверськодонецьку “безхазяйне” житло: нові адреси 17.04.2025 переглядів: 6602
- Луганським ВПО пропонують житло у Києві – куди звертатися 14.04.2025 переглядів: 3754
- Мільйонери з Луганської ОВА: які статки задекларували чиновники за 2024 рік 17.04.2025 переглядів: 3297
- NRC частково відновлює надання грошової допомоги ВПО - хто може отримати 15.04.2025 переглядів: 3213