Крадіжки з магазинів продовжуються
Прокурором Сєвєродонецької місцевої прокуратури підтримано державне обвинувачення у суді та доведено винуватість мешканки міста, яка знаходячись в магазині ТОВ «Сільпо», намагалась здійснити крадіжку продуктів харчування.
Так, до ЧЧ Сєвєродонецького ВП ГУНП в Луганській області надійшла заява від представника магазину ТОВ «Сільпо», про те, що невстановлена особа намагалась здійснити крадіжку продуктів харчування і зникнути з місця скоєння злочину, однак довести свої злочинні дії до кінця останній не видалося за можливим, оскільки була затримана охоронцем магазину.
Під час судового розгляду обвинувачена повністю визнала свою вину у скоєнні нею кримінального правопорушення, суду надала пояснення, що під час скоєння злочину перебувала у стані алкогольного сп’яніння.
Вироком Сєвєродонецького міського суду Луганської області обвинувачену визнано винною у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.15, ч.1 ст.185 КК України та призначено покарання у вигляді штрафу в розмірі п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 850 гривень в дохід держави.
М.Р. Дадаян, прокурор Сєвєродонецької місцевої прокуратури
- 7256 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 16:00 «Дві великі зграї собак кусають людей і нікому немає діла». Сіверськодончани про ситуацію з собаками
- 15:00 У Сіверськодонецьку протестують локальну мережу мобільного зв'язку
- 14:00 У Черкасах поховали прикордонника Олександра Хаблака
- 13:00 Сіверськодончани можуть заселитися до МТП на Дніпропетровщині – куди звертатися
- 12:00 На окупованій Луганщині активісти провели акцію до референдуму про незалежність України (ФОТО)
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Ексочільник Луганщини Сергій Гайдай пішов служити у військо 24.11.2025 переглядів: 32712
- Помер сіверськодончанин Вадим Матросов 26.11.2025 переглядів: 3864
- На війні загинув патрульний Луганської області 25.11.2025 переглядів: 1452
- На війні загинув уродженець Сіверськодонецька Владислав Четверіков 24.11.2025 переглядів: 1432

«Дві великі зграї собак кусають людей і нікому немає діла». Сіверськодончани про ситуацію з собаками
У Сіверськодонецьку протестують локальну мережу мобільного зв'язку
У Черкасах поховали прикордонника Олександра Хаблака