На Луганщині громадяни почали добровільно здавати зброю
З 1 квітня на території Луганської області розпочався «Місячник добровільної здачі зброї». Три гладкоствольних рушниці, газовий пістолет та обріз здали мешканці м. Сєвєродонецьк з початку «місячника».
Так, вчора, до Сєвєродонецького відділу поліції надійшло повідомлення 79-річної жінки, яка повідомила, що під час прибирання, вона виявила у речах свого померлого сина зброю. При огляді, слідчо-оперативною групою був вилучений обріз мисливської рушниці «Іж-58 м-1», 12-го калібру. Вилучена зброя спрямована для проведення експертизи, у тому числі для перевірки її походження.
Три рушниці та газовий пістолет громадяни здали для отримання дозволу на носіння та зберігання.Натепер поліцейськими проводяться необхідні перевірки для надання такого дозволу.Дану зброю громадяни отримали від родичів.
Поліція закликає здати зброю та боєприпаси, в разі відсутності дозволу на їх зберігання. Інформацію про порядок здачі чи належної реєстрації отриманої від родичів/знайденої зброї можна отримати за телефоном: 102.
- 2979 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 У Сіверськодонецькій МВА анонсували нову онлайн-зустріч Євгенії Бойко з жителями громади
- 18:00 Уряд схвалив Стратегію державної політики щодо ВПО до 2030 року
- 17:00 Ще 36 жителів Сіверськодонецької громади отримали допомогу за програмою «Турбота»
- 16:00 Норвезька рада у справах біженців прийматиме заявки на грошову допомогу
- 15:00 Луганський театр запрошує на прем’єру трагікомедії «Сентиментальна історія»
Найпопулярніші новини за тиждень:
- У Сіверськодонецькій громаді призупиняють роботу закладів загальної середньої освіти (ПЕРЕЛІК) 08.06.2026 переглядів: 2646
- Стало відомо про загибель військового з Лисичанська Валерія Мозолевського 06.06.2026 переглядів: 894
- Вночі в окупованому Сіверськодонецьку було гучно: що відомо 10.06.2026 переглядів: 860
- Житло для сіверськодончан 60+: сформували список претендентів на участь у програмі 08.06.2026 переглядів: 787


У Сіверськодонецькій МВА анонсували нову онлайн-зустріч Євгенії Бойко з жителями громади
Уряд схвалив Стратегію державної політики щодо ВПО до 2030 року
Норвезька рада у справах біженців прийматиме заявки на грошову допомогу
