ЛЭО обесточило лисичанские шахты, оставив под землей 254 горняка
Опубліковано 03.04.2018 - 18:11
Луганское энергетическое объединение продолжает отключать должников за электроэнергию, в число которых вошло ПАО "Лисичанскуголь".
В результате обесточивания шахт под землей оказались заблокированы две с половиной сотни горняков. В деталях события разбираются правоохранители.
Об этом сообщает отдел коммуникации полиции Луганской области, передает Час Пик.
В Лисичанский отдел полиции поступило сообщение о том, что на шахтах «Лисичанскуголь» (им. Д.Ф. Мельникова, «Новодружеская», «Привольнянская» «им. Г. Капустина») произошло отключение электроснабжения. В результате под землей оставалось 254 рабочих. Системы вентиляции и водоотвода работают стабильно, жизни рабочих угрозы нет.
- 5919 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 У Сіверськодонецькій МВА анонсували нову онлайн-зустріч Євгенії Бойко з жителями громади
- 18:00 Уряд схвалив Стратегію державної політики щодо ВПО до 2030 року
- 17:00 Ще 36 жителів Сіверськодонецької громади отримали допомогу за програмою «Турбота»
- 16:00 Норвезька рада у справах біженців прийматиме заявки на грошову допомогу
- 15:00 Луганський театр запрошує на прем’єру трагікомедії «Сентиментальна історія»
Найпопулярніші новини за тиждень:
- У Сіверськодонецькій громаді призупиняють роботу закладів загальної середньої освіти (ПЕРЕЛІК) 08.06.2026 переглядів: 2645
- Стало відомо про загибель військового з Лисичанська Валерія Мозолевського 06.06.2026 переглядів: 894
- Вночі в окупованому Сіверськодонецьку було гучно: що відомо 10.06.2026 переглядів: 860
- Житло для сіверськодончан 60+: сформували список претендентів на участь у програмі 08.06.2026 переглядів: 787


У Сіверськодонецькій МВА анонсували нову онлайн-зустріч Євгенії Бойко з жителями громади
Уряд схвалив Стратегію державної політики щодо ВПО до 2030 року
Норвезька рада у справах біженців прийматиме заявки на грошову допомогу
