Северодонецк стал участником международного медицинского проекта
Северодонецк (Луганская обл.) выбрали участником международного проекта, направленного на развитие первичной медицинской помощи. Об этом на своей странице в Facebook сообщил и.о. городского головы Игорь Слесарев.
Он отметил, что международное агентство развития США USAID выбрало Северодонецк в рамках проекта по развитию первичной медицинской помощи.
Данный проект включает предоставление международными партнерами компьютерного и автоматизированного обеспечения, проведение тренингов, текущий ремонт амбулаторий и иное донорское содействие городским медицинским учреждениям первичной медицинской помощи.
За последние 2 месяца с международными партнерами было проведено 3 рабочих встречи, по результату которых была доказана готовность городской власти Северодонецка к сотрудничеству в рамках данного проекта.
- 5644 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 У Сіверськодонецькій МВА анонсували нову онлайн-зустріч Євгенії Бойко з жителями громади
- 18:00 Уряд схвалив Стратегію державної політики щодо ВПО до 2030 року
- 17:00 Ще 36 жителів Сіверськодонецької громади отримали допомогу за програмою «Турбота»
- 16:00 Норвезька рада у справах біженців прийматиме заявки на грошову допомогу
- 15:00 Луганський театр запрошує на прем’єру трагікомедії «Сентиментальна історія»
Найпопулярніші новини за тиждень:
- У Сіверськодонецькій громаді призупиняють роботу закладів загальної середньої освіти (ПЕРЕЛІК) 08.06.2026 переглядів: 2645
- Стало відомо про загибель військового з Лисичанська Валерія Мозолевського 06.06.2026 переглядів: 894
- Вночі в окупованому Сіверськодонецьку було гучно: що відомо 10.06.2026 переглядів: 860
- Житло для сіверськодончан 60+: сформували список претендентів на участь у програмі 08.06.2026 переглядів: 787


У Сіверськодонецькій МВА анонсували нову онлайн-зустріч Євгенії Бойко з жителями громади
Уряд схвалив Стратегію державної політики щодо ВПО до 2030 року
Норвезька рада у справах біженців прийматиме заявки на грошову допомогу
