На відновлення світломузичного фонтану потрібно близько 8 мільйонів гривень
У Сєвєродонецьку планують відновити світломузичний фонтан біля Міського Палацу культури. Можливі варіанти благоустрою із міської владою обговорили група експертів із Києва та представники іноземних компаній.
Про це журналістці «UA: ДОНБАС» розповів в.о. Сєвєродонецького міського голови Ігор Слєсарєв.
– Вже готовий проект з відновлення світломузичного фонтану біля міського Палацу культури. Тепер він потребує фінансування з міського бюджету, а це близько восьми мільйонів гривень. Це за умови, якщо чаша фонтану нормальна. Про реальне виділення коштів говорити поки що зарано, бо це буде обговорюватися при розгляді бюджету розвитку, – зазначив він.
Ігор Слєсарєв додав, що спеціалісти також готують проект на відновлення фонтану на площі Перемоги. Наразі проект майже готовий, але потребує деяких змін.
- 4652 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 18:00 Шиють костюми для пожежників: як у Вінниці працює підприємство з Сіверськодонецька
- 14:53 Важкохворі, поранені та молодь: в Україну з полону повернулася нова група захисників
- 13:52 Тіла ще 1200 загиблих повернули в Україну, - Коордштаб
- 13:00 Сіверськодонецьк на гільзі: роботу містянки продали на аукціоні в США
- 10:30 Після «ремонтів» у Сіверськодонецьку частина квартир непридатна для проживання
Найпопулярніші новини за тиждень:
- «Це що за свавілля?». Сіверськодончани обурені вимогами окупантів 09.06.2025 переглядів: 7079
- Продовження "Павутини": ЗСУ уразили літаки на "Саваслейці" та завод з виготовлення антен для "шахедів" 09.06.2025 переглядів: 6910
- Окупанти визнали, що Луганщина палає. Але про Сіверськодонецьк мовчать 09.06.2025 переглядів: 3818
- ЛОВА: у Сіверськодонецьку за 100 рублів дають скористатися Wi-Fi, окупанти контролюватимуть норми здачі «ГПО» 08.06.2025 переглядів: 2218