Злочин не залишається безкарним
Сєвєродонецькою місцевою прокуратурою підтримано державне обвинувачення у суді та доведено винуватість гр-на В. та гр-ки А., які займались незаконним збутом наркотичних речовин на території міста Сєвєродонецька.
Діючи з прямим умислом, спрямованим на незаконне придбання і зберігання з метою збуту, а також незаконний збут особливо небезпечного наркотичного засобу, «В» та «А» за попередньою змовою збули гр-ну К. наркотичний засіб- ацетильований опій.
Вина обвинувачених повністю доказана зібраними в ході досудового розслідування та дослідженими у судовому засіданні доказами.
Вироком Сєвєродонецького міського суду В. та А визнані винними у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.307 КК України та їм призначено покарання у вигляді 5 років та 4років 6 місяців позбавлення волі з конфіскацією всього майна відповідно.
М.Єлісєєва, прокурор Сєвєродонецької місцевої прокуратури
- 3256 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 13:00 Магазин, ділянка та квартири: у Рубіжному окупанти знову відшукали "безхазяйне" майно (СПИСОК)
- 12:00 Індустріальні парки як шанс для відновлення бізнесу: Луганська ОДА провела онлайн-зустріч
- 11:40 Зустріч Трампа і путіна може бути просто "показухою", - Sky News
- 11:00 Ще двом родинам ветеранів з Сіверськодонецька схвалили допомогу на розвиток бізнесу
- 10:00 “За все моє життя у місті не було такого”: у Сіверськодонецьку скаржаться на якість води
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Пенсії, соцдопомога та підтримка ВПО: у Мінсоцполітики анонсували зміни 02.08.2025 переглядів: 3905
- Виплати, субсидії, пенсії, “Прихисток”: на які зміни очікувати ВПО з 1 серпня 01.08.2025 переглядів: 3832
- “Сумно на це дивитися”: у мережі показали демонтаж під’їзду будинку в Сіверськодонецьку (ВІДЕО) 07.08.2025 переглядів: 1487
- Президент звільнив Юрченка та Гайдая 03.08.2025 переглядів: 1223