П'яна вечірка закінчилась трагедією
Сєвєродонецька місцева прокуратура здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом спричинення тяжких тілесних ушкоджень громадянину Г., від яких настала смерть останнього.
Встановлено, що 17 квітня 2018 року потерпілий разом із знайомою, за його місцем мешкання у м. Сєвєродонецьк, зловживали спиртними напоями, в ході чого між ними виник конфлікт.
У ході сварки громадянка Х. взяла зі столу кухонний ніж та нанесла потерпілому не менше п’яти ударів в область обох стегон та рук, внаслідок чого настала смерть потерпілого.
На підставі зібраних доказів Х. повідомлено про підозру у скоєні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 121 КК України (заподіяння умисного тяжкого тілесного ушкодження, що небезпечне для життя в момент заподіяння, що спричинило смерть потерпілого).
Підозрювана вину свою визнала, кається.
За клопотанням прокуратури, з урахуванням того, що Х. є інвалідом і має міцні соціальні зв’язки, підозрюваній судом обрано запобіжний захід у вигляді домашнього арешту.
Досудове розслідування триває. За скоєння кримінального правопорушення підозрювану очікує покарання пов’язане з позбавленням волі.
Л. Урунова, прокурор Сєвєродонецької місцевої прокуратури
- 7636 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 18:00 Харченко розпорядився реорганізувати ще один обласний заклад
- 17:30 200 мільйонів євро на підтримку ВПО: Мінсоцполітики та БРРЄ уклали кредитну угоду
- 15:00 Нову партію обладнання передали прикордонникам від Луганщини (ФОТО)
- 11:28 Горять 100 га лісу: окупанти ввели режим надзвичайної ситуації через пожежу біля Пурдівки
- 09:13 росія атакувала українські міста: під ударом Львів, Харків, Луцьк, Чернівці. Є загиблі
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Окупанти провели конкурс краси між учасницями «лнр» та «днр». Кажуть, конкурс «відчиняє двері на міжнародну арену» 11.07.2025 переглядів: 4984
- «Люди хочуть жити ближче до дому»: Кулеба про плани щодо муніципального житла для ВПО 05.07.2025 переглядів: 2138
- Двох ексчиновників Луганської ОВА затримали на хабарях та порушенні закупівель на Полтавщині, – ЗМІ 10.07.2025 переглядів: 1821
- Фасад відновили - руїни залишили: ЛОВА про показове «відновлення» будинку у Сіверськодонецьку 08.07.2025 переглядів: 1185