Визнано винними і засуджено за вчинення тяжкого злочину!
Сєвєродонецькою місцевої прокуратурою підтримано публічне
обвинувачення у кримінальному провадженні за ознаками вчинення двома
мешканцями Сєвєродонецька злочинів, передбачених ч. 2 ст. 121 КК України (умисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть потерпілого) та ч. 4 ст. 187 КК України .(розбій, з метою заволодіння чужим майном, поєднаний з умисним заподіянням тяжких тілесних ушкоджень потерпілому).
Встановлено, що в листопаді 2016 року двоє чоловіків, маючи намір на
напад з метою заволодіння чужим майном, поєднаний з умисним заподіянням тяжких тілесних ушкоджень, почали переслідувати раніше не знайомого чоловіка. Наздогнавши останнього, нанесли потерпілому тілесні ушкодження, заволоділи його майном, зокрема, одягом, мобільним телефоном, грошовими коштами та зникли з місця вчинення злочину.
Від отриманих тілесних ушкоджень потерпілий помер в лікарні.
Сєвєродонецьким міським судом чоловіків визнано винними у вчиненні вказаних кримінальних правопорушень та призначено покарання у виді 13 та 13 з половиною років позбавлення волі.
А.Мамонтова, прокурор Сєвєродонецької місцевої прокуратури
- 4190 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 18:00 Луганських ВПО у Рівному запрошують на консультації психолога
- 16:58 Австралія передала Україні першу партію танків Abrams
- 14:00 Луганська прокуратура замовила послуги провайдерів на 100 тис. грн
- 10:30 ЛОВА: на окупованій Луганщині міста два тижні без води
- 10:30 У Києві працівник прокуратури збив пішохода та втік (ВІДЕО) (ОНОВЛЕНО)
Найпопулярніші новини за тиждень:
- путін сказав Трампу, що планує ескалацію на сході України і "хоче забрати все", - Axios 14.07.2025 переглядів: 7650
- Підходи до підтримки ВПО мають змінитися, - Харченко 14.07.2025 переглядів: 4999
- Під окупованим Сіверськодонецьком безкоштовно роздають дачі 16.07.2025 переглядів: 4984
- Мешканці захопленої Луганщини не зможуть позбутися паспорта рф навіть при підозрі в екстремізмі. Ціна на газ зросла на 62% 18.07.2025 переглядів: 3535