26 травня 2018 року буде перекритий рух автомобільного транспорту
У зв’язку із проведенням міських заходів присвячених 84-річниці з Дня заснування міста Сєвєродонецька та Дня Хіміка, 26 травня 2018 року з 13.30. до 24.00. буде перекритий рух автомобільного транспорту на ділянках вулиць міста.
Рух в обох напрямках проспекту Центральний від вулиці Гагаріна до проспекту Гвардійський, ділянка проспекту Гвардійський на 200 метрів від перехресть з проспектом Центральний в обидва напрямки, перехрестя вулиці Маяковського та проспекту Ценральний біля розважального закладу «Ксанаду» та перехрестя вулиці Маяковського та проспекту Ценральний біля магазину «Сімʼя».
На ділянці вулиці Науки та проспекту Центральний, біля «Льодового палацу спорту» буде діяти така схема організації дорожнього руху: з вулиці Новікова на вулицю Науки можна буде проїхати за старою схемою, з вулиці Науки на вулицю Новікова можна буде проїхати так: з Т-образного перехрестя з проспектом Центральний поворот ліворуч рух до проїзду за «Льодовим палацом спорту» та поворот праворуч, рух до проспекту Центральний та поворот ліворуч на вулицю Новікова.
Шановні водії, плануйте об’їзди вказаних ділянок, заздалегідь.
Рух маршрутних таксі маршрутів №110 та №101, буде здійснюватися за зміненими схемами. Рух тролейбусів маршрутів №2 та №6 26.05.2018 р. буде здійснюватися до 13.00, просимо це врахувати при плануванні своїх поїздок містом.
Водіїв та пішоходів просимо суворо додержуватися Правил дорожнього руху.
У зв’язку із плановими міськими та обласними святковими заходами, виїзний ярмарок 26-27.05.2018 р., на ділянці вулиці Маяковського проводитися не буде.
- 7333 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 09:00 ЛОВА: у Сіверськодонецьку підрядники кидають недоремонтовані будинки, окупанти визнали дефіцит бензину
- 08:45 По захисниках Луганщини ворог за добу запустив понад півсотні дронів
- 19:00 Сіверськодонецька тенісистка посіла третє місце на міжнародному турнірі WTT Feeder Panagyurishte 2025
- 18:00 Сіверськодонецькі ВПО мають можливість заселитися до МТП на Дніпропетровщині (КОНТАКТИ)
- 17:00 За колабораціонізм судитимуть «експрем’єр-міністра лнр»
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Містяни рознесли окупантів під їх хвалебними одами про себе: «Достатньо пройти містом і зрозуміти, що реальність дуже далека від заяв» 29.08.2025 переглядів: 19945
- До 2 млн грн на житло: Уряд розширює програму єВідновлення для ВПО 27.08.2025 переглядів: 2104
- Комітет ВРУ підтримав зміни до механізмів компенсації за зруйноване житло 29.08.2025 переглядів: 1528
- Вересневі зміни: виплати, пільги, стипендії для ВПО та інших українців 01.09.2025 переглядів: 1354