"ЛЭО" возобновило работу онлайн-сервиса «Личный кабинет потребителя»
Опубліковано 02.07.2018 - 11:01
Уважаемые абоненты! Рады сообщить, что Луганское энергетическое объединение возобновило работу онлайн-сервиса «Личный кабинет потребителя».
Новый адрес для доступа к своей абонентской книжке и передаче показаний эл. счетчиков — abon.en.lg.ua.
Для подключения можно использовать свои учетные данные (логин и пароль), которые использовались для доступа к Ukrbilling.com.
- 32286 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 14:00 «Механізм не працює»: Лубінець про компенсації за житло на прифронтових територіях
- 13:00 ВПО з Луганщини у Тернополі зможуть отримати пенсійні консультації
- 12:00 Викрили учасників схеми привласнення коштів на РЕБ, де фігурує директор Сіверськодонецького КП
- 11:00 «Я хочу служити. Ворог нікуди не зник»: підполковник з Луганщини розповів про роки в російському полоні
- 10:00 У мережі показали зграю безпритульних собак в окупованому Сіверськодонецьку (ВІДЕО)
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Що буде з хабами, житлом для ВПО та адміністраціями Луганщини: інтерв’ю з Романом Власенком 21.04.2026 переглядів: 1352
- Сіверськодонецьке КП уклало договір щодо придбання геокуполів на майже 6 млн грн 15.04.2026 переглядів: 1293
- Переселенка з Лисичанська пече хліб на Закарпатті та планує відкрити власну пекарню 15.04.2026 переглядів: 1079
- Після звільнень і призначень: що задекларували посадовці Луганської ОДА 15.04.2026 переглядів: 1010

«Механізм не працює»: Лубінець про компенсації за житло на прифронтових територіях
Викрили учасників схеми привласнення коштів на РЕБ, де фігурує директор Сіверськодонецького КП
ЛОВА: на ТОТ Луганщини підлітків залучають до роботи на заводах, а студентів з рф відправляють у військові...