Школа Успіху від Klitschko Foundation

Школа Успіху від Klitschko Foundation

100 активних підлітків– 50 дівчат і 50 хлопців – з різних регіонів України пройшли відбірну літню освітню школу від Klitschko Foundation під патронатом ЮНЕСКО, щоб дізнатися про різноманіття професій, обговорити власні проекти з практиками та отримати навички, які допоможуть стати успішними у XXI столітті.

«Школа успіху»– це освітня програма для дівчат і юнаків 14-15 років, яку вже восьмий рік реалізує Klitschko Foundation. Протягом 10 днів під керівництвом менторів вони вчаться працювати у команді, планують власні проекти, обговорюють їх з відомими українськими бізнесменами і громадськими діячами. “Школа успіху” покликана розвивати актуальні для нової генерації навички, серед яких креативне мислення, лідерство, продуктивність, підприємницькі здібності, інформаційна грамотність тощо.Проект допоможе розкрити потенціал активної молоді і скерувати її енергію для пошуку власного “Я”. Особливості розвитку і потреби у дівчаток і хлопчиків у цьому віці різні, тому вдруге за історію проекту організатори роблять для них окремі програми.

“Успішна людина має щось повернути суспільству, щоб воно зростало. Ми з братом бачили свою місію у тому, щоб розвивати нових лідерів, давати їм знання і віру, що майбутнє – своє і світу – у їхніх руках. Досягнення випускників “Школи успіху” – вступ у найпрестижніші коледжі світу, реалізація власних проектів – мають мотивуватий інших підлітків повірити у себе і боротися за власну мрію.” – говорить Володимир Кличко, засновник Klitschko Foundation.

З 5 по 14 липня пройшла школа для дівчат. За 10 днів вони відвідали офіси “Нової Пошти”, MacPaw, Depositphotos; вчилися проектному менеджменту, дизайн-мисленню та розвивали емоційний інтелект під час тренінгів від запрошених спікерів; дізналися про сучасне мистецтво в Пінчук АртЦентр та популярну науку в Експериментаніумі; пройшли уроки першої допомоги від клініки “Борис”, сексуального виховання від АНТИСНІД та тренінг із самозахисту. Кожен ранок в школі починався із зарядки.

Своїми враженнями поділилася Погорєлова Анна, учасниця із м.Сєвєродонецька Луганської області: "Про Школу Успіху я дізналась минулого року, ще тоді в мені загорілося бажання потрапити туди, це стало маленькою мрією. Школа Успіху – дає можливість кардинально змінити світогляд, зруйнувати стереотипи та повірити у власні сили. Напевно, ніщо не дає такого бажання боротися за свої мрії, як Школа Успіху.»

По закінченню проекту учасники повернуться додому, щоб влаштувати локальні “Школи успіху” для юних жителів їхніх сіл чи міст. За результатами минулорічної школи, випускники навчили ще 720 підлітків у регіонах України.

Організовує проект Klitschko Foundation – всеукраїнська благодійна організація, яку у серпні 2003р. заснували брати Клички. За 15 років Фонд реалізував низку соціальних проектів у сфері спорту, науки та освіти, що популяризують постійний розвиток особистості, заняття спортом і відповідальність місцевих громад. Місія Klitschko Foundation - створити належні умови для розвитку молодої генерації українців, які беруть активну участь у прийнятті рішень і усвідомлюють себе рушійною силою змін у суспільстві.

Контактна інформація:
Наталія Другак
менеджер із комунікацій Klitschko Foundation
Телефон: +38 (097) 061-68-93
E-mail: n.drugak@klitschkofund.org
Погорєлова Анна
учасниця проекту
Телефон: +38 (095) 197-30-95
E-mail:kasablanka.adam@gmail.com

Анна Погорєлова