Фестиваль «СВІТОГЛЯД»
В період з 23 по 30 вересня 2018 року в місті Сєвєродонецьку Луганської області відбуватиметься Всеукраїнський театральний фестиваль «СВІТОГЛЯД».
Започаткований в цьому році Луганським обласним академічним українським музично-драматичним театром спільно з управлінням культури, національностей і релігій Луганської облдержадміністрації, фестиваль проходить за підтримки Луганської обласної державної адміністрації – обласної військово-цивільної адміністрації і має на меті привернути увагу театрального світу України до нашої області, познайомити її жителів з кращими здобутками сучасного театрального мистецтва, а також відкрити унікальний світ Луганщини українській мистецькій спільноті.
В цьому році 12 театральних колективів з Дрогобича, Києва, Львова, Маріуполя, Сєвєродонецька, Сум, Херсону, Чернігова, та гість фестивалю з Ізраїлю представлять для огляду програму, яка включає вистави майже всіх оcновних театральних жанрів, дві моновистави, пластичний перфоманс. Здебільшого це класичні твори в сучасному прочитанні, а також три п’єси новітніх авторів.
Фестиваль націлений дати можливість якнайширшій аудиторії Луганської області познайомитись з роботами потужних театральних колективів України і гостей за-кордону, здобутки яких відзначені театральними преміями і користуються популярністю у глядачів.
«СВІТОГЛЯД» має наміри представити театр в строкатому розмаїтті форм і жанрів, які б давали можливість глядачеві ВІДШТОВХНУТИСЬ ВІД 4-Ї СТІНИ і перейти ДО ПОВНОГО ЗАНУРЕННЯ у різні пласти драматургії в оригінальному погляді режисерів.
Квитки на вистави продаються:
в приміщенні Луганського обласного академічного українського музично-драматичного театру(бул.Дружби Народів,21), на karabas.com
понеділок – вихідний.
у вівторок з 11.00 до 18.00.
у середу- суботу з 11.00 до 18.00.
у неділю з 11.00 до 17.00.
перерва з 14.00 до 15.00.
Тел. для довідок: (066) 147 10 80; (093) 006 06 53
Сайт театру: http://ukrlugteatr.com/
E-mail: admin@ukrlugteatr.com
Вартість квитків 20, 30, 40 грн.
- 2886 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 18:00 У Борівському згорів будинок
- 14:00 В Україну повернули ще 1200 тіл загиблих
- 13:30 Помер військовий з Луганщини, який повернувся з полону. Його поховали на Вінниччині
- 11:11 росіяни здійснили масовану атаку на Полтавщину: пошкоджені об’єкти інфраструктури, будинки, автівки (ФОТО)
- 10:30 ЛОВА: у Тошківці залишилося 2 % жителів, у Новодружеську світла немає вже понад три роки
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Продовження "Павутини": ЗСУ уразили літаки на "Саваслейці" та завод з виготовлення антен для "шахедів" 09.06.2025 переглядів: 8730
- «Це що за свавілля?». Сіверськодончани обурені вимогами окупантів 09.06.2025 переглядів: 7166
- Окупанти визнали, що Луганщина палає. Але про Сіверськодонецьк мовчать 09.06.2025 переглядів: 3833
- ЛОВА: у Сіверськодонецьку за 100 рублів дають скористатися Wi-Fi, окупанти контролюватимуть норми здачі «ГПО» 08.06.2025 переглядів: 2232