В м. Сєвєродонецьку поліція розшукує водія, який збив чоловіка та полишив його на узбіччі
В провадженні Слідчого Управління ГУНП в Луганській області перебувають матеріали досудового розслідування, внесені до ЄРДР за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 286 КК України.
28 березня, о 19:20 до чергової частини поліції від диспетчера служби «103» надійшло повідомлення про госпіталізацію до лікарні м. Сєвєродонецька 39-річного чоловіка.
Встановлено, що постраждалого збив легковий автомобіль світлого кольору, який рухався по вул. Енергетиків в сторону вул. б. Ліщини. Від удару чоловіка викинуло на узбіччя, де його знайшли перехожі та викликали швидку медичну допомогу.
З метою з’ясування усіх обставин дорожньо-транспортної пригоди, переконливе прохання до осіб, які є очевидцями або володіють інформацією про дане ДТП, або рухались у вказаний час в районі місця ДТП звернутись до слідчого управління ГУНП в Луганській області за адресою: м. Сєвєродонецьк вул. Пивоварова, 2 (2 прохідна «АЗОТу») або за телефонами: (06452) 4-41-30 або 102.
- 5062 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Підозри отримали експосадовці з Луганщини, які перейшли на бік ворога та займалися пропагандою
- 18:05 Україну у п'ятницю охопить потепління, яке для деяких областей буде недовгим
- 18:00 путін підписав указ, згідно з яким українці мають покинути окуповані території
- 17:00 На фронті загинув журналіст родом із Сіверськодонецька
- 16:45 У Бундесвері вважають, що закінчення війни в Україні не приведе до миру в Європі
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Окупанти заявили, що не мають відношення до ремонтників у Сіверськодонецьку 18.03.2025 переглядів: 22677
- Окупанти сповістили про "аварійні" магазини у Сіверськодонецьку 13.03.2025 переглядів: 5808
- В уряді розробляють “Портфель для ВПО”, який міститиме комплексний пакет послуг, - ЗМІ 18.03.2025 переглядів: 2324
- Ексчиновниця Сєвєродонецької ВЦА перейшла на бік окупантів – їй загрожує до 10 років тюрми 13.03.2025 переглядів: 1478