Фестиваль «СВІТОГЛЯД»

Фестиваль «СВІТОГЛЯД»

В період з 23 по 30 вересня 2018 року в місті Сєвєродонецьку Луганської області відбуватиметься Всеукраїнський театральний фестиваль «СВІТОГЛЯД».

 Започаткований в цьому році Луганським обласним академічним українським музично-драматичним театром спільно з управлінням культури, національностей і релігій Луганської облдержадміністрації, фестиваль проходить за підтримки Луганської обласної державної адміністрації – обласної військово-цивільної адміністрації і має на меті привернути увагу театрального світу України до нашої області, познайомити її жителів з кращими здобутками сучасного театрального мистецтва, а також відкрити унікальний світ Луганщини українській мистецькій спільноті.
В цьому році 12 театральних колективів з Дрогобича, Києва, Львова, Маріуполя, Сєвєродонецька, Сум, Херсону, Чернігова, та гість фестивалю з Ізраїлю представлять для огляду програму, яка включає вистави майже всіх оcновних театральних жанрів, дві моновистави, пластичний перфоманс. Здебільшого це класичні твори в сучасному прочитанні, а також три п’єси новітніх авторів.
Фестиваль націлений дати можливість якнайширшій аудиторії Луганської області познайомитись з роботами потужних театральних колективів України і гостей за-кордону, здобутки яких відзначені театральними преміями і користуються популярністю у глядачів.

«СВІТОГЛЯД» має наміри представити театр в строкатому розмаїтті форм і жанрів, які б давали можливість глядачеві ВІДШТОВХНУТИСЬ ВІД 4-Ї СТІНИ і перейти ДО ПОВНОГО ЗАНУРЕННЯ у різні пласти драматургії в оригінальному погляді режисерів.

Квитки на вистави продаються:

в приміщенні Луганського обласного академічного українського музично-драматичного театру(бул.Дружби Народів,21), на karabas.com

понеділок – вихідний.

у вівторок з 11.00 до 18.00.
у середу- суботу з 11.00 до 18.00.
у неділю з 11.00 до 17.00.
перерва з 14.00 до 15.00.

Тел. для довідок: (066) 147 10 80; (093) 006 06 53

Сайт театру: http://ukrlugteatr.com/

E-mail: admin@ukrlugteatr.com

Вартість квитків 20, 30, 40 грн.