В Северодонецке обсудили проблемы зеленых зон
Опубліковано 10.10.2018 - 11:57
В Северодонецке в рамках проекта «Внутренняя политика», направленного на активизацию населения для улучшения качества жизни в Северодонецке и области, состоялась встреча общественных активистов и журналистов.
На встрече обсудили проблемы зеленых зон в Северодонецке, поделились опытом улучшения благоустройства мест отдыха на примере сквера Гоголя, ухода за зелеными насаждениями в городе.
Встреча организована Луганским пресс-клубом при поддержке "City Hub". Медийную поддержку предоставлено общественной организацией "Медіапростір Україна".
- 3851 перегляд
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 09:00 На окупованій Луганщині люди добу чекали швидку. Гірникам пів року не виплачують зарплату
- 08:20 На Лиманському напрямку росіяни влаштували 19 спроб штурмів.
- 19:17 Поліцейські Луганщини евакуювали чоловіка з напівзруйнованої будівлі
- 18:00 Релокованому будинку сімейного типу з Луганщини благодійники передали зарядну станцію
- 17:00 Для луганських ВПО у Києві проводять заняття з йоги
Найпопулярніші новини за тиждень:
- «Лісова дача»: для чого Сіверськодонецька МВА придбала комплекс на Закарпатті 08.01.2026 переглядів: 1121
- «До дому залишалось 16 кілометрів»: історія сіверськодончанина від фронту до керівництва коледжем на Одещині 09.01.2026 переглядів: 472
- Змінився граничний розмір доходу для надання допомоги на проживання ВПО 10.01.2026 переглядів: 463
- На утримання сіверськодонецьких КП витратили понад 15 млн грн 13.01.2026 переглядів: 455







На окупованій Луганщині люди добу чекали швидку. Гірникам пів року не виплачують зарплату
На Лиманському напрямку росіяни влаштували 19 спроб штурмів.
Окупований Сіверськодонецьк та передмістя залишилися без води