Громадська організація «Сєвєродонецька молодіжна рада»

logoГО «Сєвєродонецька молодіжна рада» (СМР) – громадська організація, створена 28 грудня 2010 р.
Молодіжна громадська організація, яка має на меті активізувати та всебічно розвивати молодь для успішної реалізації суспільно важливих ініціатив.
 
Місія СМР – команда активної молоді, яка створює можливості для реалізації суспільно важливих ініціатив – кожному.
 
Наші цінності: професіоналізм, відповідальність, особистісний розвиток, патріотизм, «мирне небо», моральні цінності, здоровий спосіб життя, відкритість, незалежність.
 
Наші принципи: ініціативність, толерантність, взаємодопомога, здоровий спосіб життя, бережне ставлення до довкілля, прозорість, незаангажованість, постійне самовдосконалення, саморозвиток, інклюзія.
 
Цільова аудиторія: молодь, діти, студенти ВНЗ, жителі Луганської області, волонтери
 
Цілі організації:
 1. Розвиток громади завдяки підтримки молодіжних ініціатив.
 2. Підвищення активної молоді шляхом залучення її до волонтерської діяльності.
 3. Підвищення інформованості молоді про можливості їх розвитку, шляхом популяризації діяльності СМР.
СМР знаходиться у місті Сєвєродонецьк, сфера діяльності поширюється, крім міста Сєвєродонецьк на всю Луганську область. Станом на 01.11.2018 р. СМР має 12 активних членів, це – студенти, учні старших класів, робоча молодь, переселенці.
 
Основні проекти:
 • Міжнародний молодіжній обмін «Find Yourself», молодіжний обмін для учасників 18-26 років з Естонії, Латвії, Німеччини, України, Росії та Вірменії. Квітень 2017.
  "Find Yourself" - це пошук себе як особистості і своєї професії за допомогою методів неформальної освіти та міжкультурного діалогу.
  Головна ідея даного проекту - об'єднати молодь (18-26 років) з різних країн, з різною культурою і звичаями. знайти шляхи вирішення проблеми безробіття серед молоді, а також розвинути міжкультурний діалог і солідарність. Методологія проекту буде грунтуватися на неформальній освіті і фінансуватися програмою Erasmus +.
  Міжнародний молодіжній обмін "Let's sport for communicate and Peace!", молодіжний обмін для учасників 18-26 років з Латвії, Естонії, Німеччини, України, Росії та Вірменії. Березень 2017.
  Головні цілі проекту - створити міжкультурний діалог між країнами, що перебувають у конфлікті і тих, у яких є розбіжності в політичному плані. Інструментами до співпраці і взаємодії будуть спорт і неформальна освіта. За допомогою спортивних ігор на командоутворення можна зблизити молодь і створити хороший фундамент до співпраці. Методологія проекту буде грунтуватися на неформальній освіті і фінансуватися програмою Erasmus +.
 • Міжнародний молодіжній обмін "Sport: The Language of Connection", учасники з України, Англії, Німеччини, Росії та Латвії - спільно з естонською організацією NGO «Youth Progress» і «Молодіжні програми» за фінансової підтримки Erasmus+. Основна мета проекту: об'єднати молодь з різних країн, з різною культурою і звичаю за допомогою спорту. Спорт - як інструмент для встановлення і розвитку міжкультурного діалогу та солідарності. За допомогою спорту можна подолати стереотипи, непорозуміння. Так само, в зв'язку з важкою політичною ситуацією між Росією і Україною налагодити відношення між молоддю цих країн.
 • Коворкінг FreeUA Сєвєродонецьк - створення інноваційного майданчика для розвитку підприємницьких компетенцій самозайнятих осіб Донецької і Луганської областей; посилення підприємницької мережі між підприємцями Донбасу, переселенцями та фрілансерами з інших країн; організація коворкінгового простору для підприємців міста, фрілансерів та віддалених працівників, які не мають власного офісу або прагнуть до кооперації з іншими підприємцями.
 • Громадський майданчик «ХочуБуду» - створення багатофункціонального креативного громадського майданчика для реалізації ініціатив мешканців Луганської області та ВПО; посилення громадської активності і волонтерського руху, та взаємодії між мешканцями Луганщини та ВПО; надання можливість отримати неформальну освіту усім бажаючим.
 • Міжнародний молодіжній обмін "Step2Success" в Естонії для учасників з України, жовтень 2018. Це міжнародний проект у форматі молодіжного обміну, який орієнтований на молодь, що бажає розвинути навички лідерства та підприємництва, а також бажає отримати досвід командної роботи. Учасники: молоді люди з інвалідністю, які опинилися в складній життєвій ситуації, безробітна молодь
Наші партнери:
СМР має партнерські відносини з Британською Радою України, БО «Львівська освітня фундація», Агентство США з міжнародного розвитку (USAID), NGO «YouthProgress» (Естонія), NGO BIEDRĪBA «SAVIEM SPĒKIEM» (Латвія) Кризовим медіа центром «Сіверський Донець» (Сєвєродонецьк), ГО «Альянс» (Київ), МФ «Відродження», БО БФ «Заради майбутнього», Молодіжний рух «Happypeople», Управління патрульної поліції в Луганській області, «БО МБФ «Український жіночий фонд», Профспілкова організація Східноукраїнського національного університету ім. В. Даля, БФ «Восток-SOS», Центром професійної технічної освіти в Луганської області, професійно-технічними училища міста.
 
Шукаємо партнерів для:
 • підтримки і реалізації проекту громадський майданчик "ХочуБуду";
 • організації молодіжних обмінів, конференцій, таборів, фестивалів, мандрівок;
 • написання та реалізації спільних проектів, в т.ч. міжнародних, з розвитку громадянського суспільства, євроінтеграції, розвитку демократії та особистісного розвитку;
 • проведення спільних навчальних заходів (тренінгів, майстер-класів, літніх шкіл) для активних людей.
Контакти:
голова організації Кирило Дубровін +38 (050) 856 71 44, dubrovin5000@gmail.com
асистент проєктів Оксана Луньова +38 (050) 992 36 74, oksanalunjova2105@gmail.com

Ми знаходимося за адресою: м. Сєвєродонецьк, вул. Гагаріна 78-Б (1 поверх).

smr.sd.ua
facebook
instagram
Для просмотра этой карты необходим Javascript

Галерея изображений

18 травня 2018 року
Громадська організація «Сєвєродонецька молодіжна рада»
Громадська організація «Сєвєродонецька молодіжна рада»
Громадська організація «Сєвєродонецька молодіжна рада»
Громадська організація «Сєвєродонецька молодіжна рада»
TEAM
Дата редактирования страницы 24.05.2020. Дата создания 13.09.2011.

Прислать замечания об этой странице для администрации Северодонецк-online.

Комментарии для сайта Cackle