ГО "ВІДРОДЖЕННЯ СХОДУ"

Дата сворення - 30 жовтня 2014р..
Напрямок - просвіта, культура.
тел: 066 4611375,
vs.lg@ukr.net;
сайт: http://gov.lg.ua/
сторінка у ФБ

Метою діяльності організації є плавна українізація, відродження української мови, української культури і національних традицій на сході України, повернення до своїх духовних цінностей. З моменту створення за ініціативи і підтримки ГО "ВІДРОДЖЕННЯ СХОДУ" було проведено чимало культурних й просвітницьких акцій та заходів, спрямованих на плавну українізацію сходу, популяризацію української культури і національних традицій, виховання патріотизму у молодого покоління. Заходи проводяться як самостійно, так із залученням відомих діячів мистецтва і культури. ГО "ВІДРОДЖЕННЯ СХОДУ" не є отримувачем грантів, працює на волонтерських засадах і всі заходи, що організовуються самостійно, або ті, яким надається підтримка, проводяться за власний рахунок учасників організації.

- ОРГАНІЗАЦІЯ УРОКІВ МУЖНОСТІ І ПАТРІОТИЗМУ.
25 уроків, які були проведені у всіх загальноосвітніх школах Сєверодонецька й прилеглих селищ, школі-інтернаті, Дитячий міській бібліотеці, Сєвєродонецькому хіміко-механічному технікумі та в Сєвєродонецькому обласному музичному училищі.
- ОРГАНІЗАЦІЯ Й ВІДКРИТТЯ В СЄВЕРОДОНЕЦЬКУ БЕЗКОШТОВНИХ КУРСІВ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ

- ОРГАНІЗАЦІЯ ЛІТЕРАТУРНО-ПОЕТИЧНИХ КОНКУРСІВ серед школярів і учнівської молоді авторів віршованої поезі: «Ми – єдина країна»(Сєвєродонецьк), «Герої не вмирають!» (Луганська область), організація поїздки переможців на "Свистунівський фестиваль"(м.Сватове)

- ОРГАНІЗАЦІЯ АКЦІЙ, серед них: "З КОЛЯДОЮ ЙДЕМО!", «Привітай військового з Днем Збройних Сил України!», «Привітай солдата з Новим роком та Різдвом!», “STOP RUSSIA”, "Одна єдина соборна Україна" та ін.

- ОРГАНІЗАЦІЯ ТЕМАТИЧНИХ ЗАХОДІВ, ПРИСВЯЧЕНИХ ВШАНУВАННЮ ПАМ'ЯТІ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРІВ.м.Сєвєродонецьк

- ТВОРЧІ ЗУСТРІЧІ на Луганщині за ініціативи і підтримки ГО «ВІДРОДЖЕННЯ СХОДУ» з відомими людьми, українськими письменниками і музикантами: Сергієм Жаданом, Світланою Талан, Артемом Полежакою, Любов’ю Якимчук, Олександром Демченко, Оленою Герасим’юк, Андрієм Любкою, Юрієм Іздриком, Іриною Цілик, блогером Оленою Степовою, громадським діячем Олесем Донієм, лідером гурту «Тартак» Олександром Положинським, автором та виконавця патріотичних пісень Юрієм Поляковим,громадським діячем Олексієм Толкачовим, Дводенний Літературно-музичний фестиваль «Українська весна» за участю: Сергія Жадана, Андрія Куркова, Ірини Цилик, Олександра Демченка, Дмитра Лазуткіна, Олени Рибки, Ганни Малігон, Світлани Поваляєвої, Мар’яни Садовської, а також гуртів «Kozak System» та «Zhadan&Sobaki Жадан Та Собаки в космосі».

Дата редактирования страницы 22.06.2016. Дата создания 14.06.2016.